'Selin Ciğerci'nin parasıyla hava atıyorsun' yorumuna Gökhan Çıra'dan flaş yanıt! 'Bildiğin gibi değil'

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın sürpriz boşanmasının yankıları sürüyor. Çıra, gündem olan 3.5 milyon TL'lik spor arabasıyla verince takipçilerinden yorum yağdı.

'Selin Ciğerci'nin parasıyla hava atıyorsun' yorumuna Gökhan Çıra'dan flaş yanıt! 'Bildiğin gibi değil'

2019 yılında nikah masasına oturan 37 yaşındaki sosyal medya fenomeni ve iş kadını Selin Ciğerci ile 25 yaşındaki futbolcu eşi Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen ve yaklaşık 15 dakika süren dava ile anlaşmalı olarak iki yıllık evliliklerini sonlandırdı. 

"BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVDİK"

Boşanmanın ardından sosyal medya hesaplarından ortak açıklama yapan ikili, "Birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösteririz bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki, aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

MAL PAYLAŞIMININ DETAYLARI

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, Bodrum’daki iki evini bölüşecek ve kozmetik şirketindeki ortaklıklarını devam ettirecek. Çıra’nın 120 milyon TL alacağı iddiasının ise doğru olmadığı öğrenildi.

Şirket üzerine kayıtlı milyonluk lüks araçların, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın ortak malı olarak kalmasına karar verdikleri öne sürüldü.

GELEN YORUMA SESSİZ KALMADI

Selin Ciğerci’den anlaşmalı olarak boşanan Gökhan Çıra, 3.5 milyon TL’lik spor arabasıyla fotoğrafını paylaştı. Paylaşıma binlerce yorum yağarken Çıra bir yorum karşısında sessiz kalmadı. 

Bir takipçisinin “Selin’in parasıyla aldığın arabayla hava mı atıyorsun” yorumuna şu karşılığı verdi: “Gördüğün o, bildiğin değil.”

WHATSAPP PROFİL FOTOĞRAFINI SİLMEDİ

Boşanmanın ardından ikili sosyal medya hesaplarından tüm fotoğraflarını silmişti. Ancak Gökhan Çıra’nın WhatsApp profil fotoğrafı eski eşi selin Ciğerci ile beraber çektirdikleri fotoğraf kafalarda soru işareti bıraktı. Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile birlikte çektirdiği WhatsApp profil fotoğrafını hala silmedi.

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri