Dört gündür haber alınamıyordu... Kayıp oyuncudan haber var!

İki ay önce Los Angeles'a yerleşen dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Tanya Fear'dan 4 gündür haber alınamıyordu. Son olarak 9 Eylül'de görülen Fear ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

13.09.2021 09:28 | Son Güncelleme : 13.09.2021 15:21

Ünlü oyuncu Tanya Fear’dan hayranlarını korkutan haber geldi. ABD’nin Los Angeles kentinde yaşayan Fear’dan 4 gündür haber alınamıyor.

Fear’ın menajeri ve ailesi, oyuncuya ulaşamadıklarını ve kayıp ilanı verdiklerini doğruladı. Menajer Alex Cole, yaklaşık iki ay önce Los Angeles’a taşınan Fear ile son olarak sekiz gün önce konuştuklarını söyledi.

GÖRGÜ TANIĞI ORTAYA ÇIKTI

Tanya'nın kayıp haberlerini hızla yayılmasının ardından bir görgü tanığı ünlü oyuncuyu Santa Monica Bulvarı'ndaki Trader Joe's'da 12 Eylül günü gördüğünü bildirdi. Ancak oyuncunun halen ailesiyle ya da arkadaşlarıyla temasa geçmediği bu yüzden arama çalışmalarının sürdüğü belirtiliyor. 

Tanya'nın üzerinde birkaç düğmeli ve koyu renkli kısa kollu kahverengi yakalı bir kıyafet ile ekose pantolon olduğu belirtildi.

ARKADAŞLARI SOSYAL MEDYADAN ÇAĞRI YAPIYOR

Fear’ın ortadan kaybolması sonrası arkadaşları ve hayranları da sosyal medyadan çağrılar yapmaya başladı.

İngiliz yazar Bolu Babalola yaptığı paylaşımda, “Arkadaşım Tanya, Los Angeles’ta Hollywood Bowl bölgesinde kayboldu. 9 Eylül’den bu yana kendisini gören olmadı. Kaybolduğu gün saçları doğal afro görünümündeydi” ifadelerini kullandı.

TANYA FEAR KİMDİR?

Doctor Who dizisindeki Dr. Jade McIntyre rolüyle tanınan Fear, Spotless, A Moving Image ve Kick-Ass 2 gibi filmlerde de rol aldı.

Sıradaki Haber Yükleniyor