Şarkıcı Azealia Banks, ölen kedisini mezardan çıkardı, ceset kalıntılarını tencerede yaktı

Son dönemde şarkılarından çok yarattığı olaylarla adından söz ettiren şarkıcı Azealia Banks, taşınırken ölen kedisinin mezarını yanında götürmek isteyince skandal bir olaya daha imza attı.

13.01.2021    14:34

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Azealia Banks yarattığı polemiklerle adından sık sık söz ettiriyor. İlk olarak, Elon Musk’ın kendisi ve sevgilisi Grimes’e üç kişilik ilişki teklif ettiğini iddia eden Banks magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ardından ise Banks, Rihanna’nın telefon numarasını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Doja Cat ve Megan Tee Stallion’un vücutları için yorum yapmayı ihmal etmeyen şarkıcı, Lana Del Rey’le kavgaya tutuştu. Skandallarının arkası kesilmeyen Banks pek çok isimle davalık oldu.

KEDİSİNİN CESEDİNİ YAKTI

Yaşadığı Kaliforniya'dan Miami'ye taşınmaya karar veren şarkıcı, geçtiğimiz yıl kaybettiği kedisini de yanında götürmek için akılalmaz bir şey yaptı. Kedisi Lucifer'ın cesedini mezarını kazarak çıkaran Azealia Banks, daha sonra ceset kalıntılarını tencerede yaktı.

Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Banks tepkileri üzerine çekti. Şarkıcının videosu Instagram silindi fakat bunun sosyal medya platformu ya da Banks tarafından mı kaldırıldığı bilinmiyor. 

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 13.01.2021 - 14:55
Sıradaki Haber Yükleniyor