Menajerimi Ara 32. Bölüm İzle

dizisinin merakla beklenen 32. bölümü Star TV ekranlarında 4 Nisan Pazar günü yayınlandı. İşte Menajerimi Ara dizisinin 32. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Menajerimi Ara 32. bölüm tek parça full izle.

05.04.2021 09:44

Menajerimi Ara dizisinin 32. bölümü 4 Nisan 2021 pazar günü Star TV'de yayınlandı.

MENAJERİMİ ARA 32. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ayla, Dicle’yi şikayet etmek için ajansa gelip Feris’le konuşurken, Ceyda ise Dicle’ye Barış’la ilgili kritik bir soru yöneltiyor. Dizinin bu haftaki konuğu ise usta sanatçı Selda Alkor. Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’nın 32.bölümünden yeni tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda; Selda Alkor, dizide yıllardır ona eşlik eden çok sevdiği dublajcısını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalıyor. Barış son anda deneme çekimine katılmaktan vazgeçtiği ‘Zor Yıllar’ filmi için tekrar kolları sıvıyor. Bu sefer rolü kapmakta çok kararlı olan Barış, Dicle’nin de büyük desteğini alıyor. Dicle ve Barış’ı beraber görmeye tahammül edemeyen Ayla ise soluğu ajansta alıyor. Ayla, Dicle’yi Feris’e şikayet ederken Feris’in Dicle’yi savunması Ayla’yı iyice öfkelendiriyor.  Dicle ve Kıraç’ın baba-kız anları ile Serkan ve Feris’in romantik anları seyircilerin kalbini ısıtacak bir bölümün sinyallerini verirken, Ceyda’nın Kıraç’la asansörde kaldığı anlar ise dikkat çekiyor. Bununla beraber Ceyda, Dicle’ye Barış’ın kariyeri ve ikilinin ilişkisine dair önemli bir soru yöneltiyor. Dicle’nin cevabının ne olacağı ise yeni bölüme dair merakı artırıyor. 

MENAJERİMİ ARA 31. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kıraç’ın hastanede olduğu haberini alan Dicle, soluğu babasının yanında alırken Kıraç’ın ajansta olmayışı işleri karıştırır. Dicle ve Gülin, Kıraç’ın yokluğunda Aydan Şener’in oynayacağı filmde çıkan büyük krizle mücadele eder. Serdar Ortaç, büyük bir ilham krizine girerken, Çınar'ın ona yardımcı olmak için önerdiği yöntem ikisini şaşırtıcı bir yolculuğa çıkarır. Feris, Dicle ve Kıraç için Ceyda’yı karşısına alır. Bütün bunlar olurken Serkan, Feris için özel bir sürpriz hazırlar. Öte yandan Barış, babasıyla ilgili hiç beklemediği bilgiler öğrenir. Ceyda’nın yapacağı hamleler işlerin daha da karışmasına sebep olurken, Kıraç hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır.

MENAJERİMİ ARA 32. BÖLÜM FULL İZLE

Menajerimi Ara dizisinin 32. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ KÜNYESİ

Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor