Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın bu haline çok şaşıracaksınız!

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi 'nda Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola'nın Instagram hesabından paylaştığı bir TBT sosyal medyayı salladı.

17.03.2021 11:09 | Son Güncelleme : 17.03.2021 14:28

Masumlar Apartmanı dizisinde başarılı oyunculuk performansıyla dikkat çeken Ezgi Mola, sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla biliniyor.

Ezgi Mola, Instagram hesabından dünyaca ünlü isimlere yaptığı yorumlarla takipçilerini kahkahalara kahkahalara boğarken, girdiği farklı kılıkları gözler önüne seren paylaşımlarıyla da beğeni topluyor. 

Güzel oyuncu, son olarak Türk tiyatrosunun önemli figürlerinden biri olan Afife Jale kılığına girdiği bir fotoğrafı paylaştı.

Instagram hesabından 4 yıl öncesine ait bu fotoğrafı paylaşan Mola, değişimiyle takipçilerini şaşırtmayı başardı.

Mola'nın “Eski fotolardan… TBT Afife Jale olmuştum. Baktıkça gülüyorum” notunu düştüğü kare beğeni toğladı. 

YAŞITLARIMDAN DAHA OLGUNUM

Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde BeStyle dergisine kapak oldu. Ünlü oyuncu, hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Mola, 15 yaşından beri çalıştığı için çoğu yaşıtlarından daha bilinçli ve sorumluluk sahibi bir insan olduğunu ifade etti.

Ünlü oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

"15 yaşımdan beri çalışıp, hem kendime hem aileme bakıyorum. Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve olgun bir insan yaptı. Herhalde, 'Kendini beğenmiş' demesinler ve şımarık görünmeyeyim gibi, 'Etraf ne der?' baskısı koydum kendime ama hiç gerek yok böyle otosansürlere."

"Mesleğin için kendini beslemeye nasıl devam ediyorsun?" sorusuna yanıt veren Mola, "Kendimi iyi hissedecek yerlerde ve kişilerle birlikte olmaya, kendime vakit ayırmaya çalışıyorum. Huzurlu olmaya çabalıyorum ama bir iş yokken kendimi oyuncu olarak beslemek pek de benlik bir şey değil. Hayatın akışı içinde oyuncu değil; herkes gibiyim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor