Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah 'ayrılık' iddialarına son noktayı koydu

TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın diziye veda edeceği öne sürülmüştü. Ünlü oyuncu Twitter hesabından 'ayrılık' iddialarına yanıt verdi.

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah 'ayrılık' iddialarına son noktayı koydu

Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar ile başrolleri paylaşan Farah Zeynep Abdullah'ın sezon finaline kısa bir süre kala diziye veda edeceği iddia ediliyordu. 

'Madalyonun İçi' adlı romanından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde sezon boyunca İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın kulaktan kulağa ayrılacağı iddiaları dolaşırken, ünlü oyuncudan hayranlarını sevindiren bir çıkış geldi. 

Farah Zeynep Abdullah, bir gazetecinin Twitter'da gündeme getirdiği ayrılık iddialarını yanıtladı. Ünlü oyuncu, gazetecinin "Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı. Yeni iş tekliflerini değerlendiriyor" iddiasına "Yoo" mesajıyla karşılık verdi. Ancak gazeteci iddiasında ısrar edince. İlginç bir diyalog ortaya çıktı.

Gazetecinin "Yoo mu? İş görüşmesi yapan dublörün o zaman" deyince Abdullah "Süper Şaka" dedi. Bunun üzerine "Her şakanın altında bir gerçek yatar atasözümüz de mevcut Farahçığım" yanıtıyla karşılaşan ünlü oyuncu bu yanıta "Hor şokonon oltondo bor gorçok yotor otosozonomoz do movcot Fohoçoğom" yanıtını verdi. 

GİZEMLİ HAYRANINA SESLENDİ

'Masumlar Apartmanı' dizisindeki performansıyla beğeni toplayan Farah Zeynep Abdullah'a bu aralar hediye yağıyor. Sete gelen hediyelere kayıtsız kalmayan oyuncu, rol arkadaşı Esra Ruşan ile çektiği esprili bir videoyla hayranlarına teşekkür etti.

Kendisine gelen gizemli çiçekleri paylaşan Farah Zeynep Abdullah, gizemli hayranına teşekkür ederken, rol arkadaşı Esra Ruşan ise "Tüm çiçekler sana geliyor gibi davranılıyor olabilir. Günde yedi çiçek gelemez Farah" diyerek durumu sorguladı.

Ruşan, "Hediye patlamış mısır geldi, hediye çiçek geldi, az önce kahve geldi, dün de çilekler geldi. Bu nedir arkadaşım?" dedi. Farah Zeynep Abdullah ise Ruşan'a "Maşallah de!" şeklinde karşılık verdi.

Kaynak: Haber Global

Masumlar Apartmanı Dizi Haberleri