Masumlar Apartmanı'nın 21. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

TRT1'in sevilen dizisi 'nın yeni bölümleri merakla bekleniyor. Seyirciyi her hafta ekran başına kilitlemeyi başaran Masumlar Apartmanı'nın 21. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

04.02.2021 10:23 | Son Güncelleme : 06.02.2021 09:31

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı andan itibaren çok ses getiren Masumlar Apartmanı, güçlü kadrosu ve hikayesiyle her hafta seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. 

SAFİYE HERKESİ ŞOKE ETTİ

Sevilen dizinin 20. bölümünde, Safiye, birlikte yaşamayı kabul eden İnci'ye zorluk çıkarıyor. İnci için "Ev Kuralları" belirleyen Safiye'nin son bölümde yaptıkları dikkat çekti.

Öte yandan Naci'nin 20 yıl boyunca yazdığı günlükleri okuyan Safiye, herkesi şaşırtan bir kararla Naci'ye koştu ve unutamadığı aşkına dışarı çıkmak istediğini söyledi. Peki, Masumlar Apartmanı izleyicilerinin merakla beklediği 21. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

21. BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dizinin yeni bölüm fragmanının 6 Şubat 2021’de yayınlanması bekleniyor. 

MASUMLAR APARTMANI'NDA 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır. Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır.

Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.

Senaryosu Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor