Hercai dizisinden ayrıldı, Masumlar Apartmanı'nın kadrosuna katıldı

TRT1'in başarılı dizisi 'na yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Gerçek hayata dayalı hikayeleri ekrana taşıyan yapımın oyuncu kadrosuna, dizisinden ayrılan oyuncu Oğuzcan Ulu da dahil oldu.

01.02.2021 10:44 | Son Güncelleme : 01.02.2021 11:19

Hercai dizisinde Nasuh Sadoğlu karakterinin gençlik halini canlandıran Oğuzcan Ulu, bu kez de TRT1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Her Salı saat 20.00’de TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı’nda Hasibe karakterinin nişanlısına hayat verecek olan Oğuzcan Ulu’nun gelişiyle hikaye daha da hareketlenecek.

Oyuncu Oğuzcan Ulu’nun diziye dahil olmasının ardından Hasibe karakterinin geçmişine yolculuk yapılacak. 

Diziye son olarak, Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel katılmıştı.

OĞUZCAN ULU KİMDİR?

Oğuzcan Ulu, 16 Haziran 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocukluğunda bu yana oyuncu olma hayali kurmuş ve bunu gerçekleştirmek adına da çeşitli eğitimler almıştır. Uzun bir süredir tiyatro ile yakından ilgilenmektedir. 

Son birkaç yıl içerisinde ise dizi ve filmlerde yer almaya başlamıştır. Bizim Küçük Günahlarımız filminde ve Hercai dizisinde rol almıştır. 

Ulu’nun resmi instagram hesabı kullanıcı adı ise: @oguzcanulu

MASUMLAR APARTMANI'NIN KONUSU NE?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazadan dolayı tamamen değişir. İnci, ailesi büyük sırlarla çevrili olan Han’ın arabasına çarpar ve ikilinin yolları böylelikle kesişir.

Safiye (Ezgi Mola), Gülben (Merve Dizdar) ve Neriman (Gizem Katmer) yaşamı takıntılarla dolu üç kız kardeştir. Han ise hasta babalarının da içinde bulunduğu bu aileyle gerçek dünyayla arasındaki tek bağlantıdır. Han’ın bu yaşamdaki tek amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Zeynep Farah Abdullah) gördüğü o ilk anda değişir. İnci’ye aşık olan Han, ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Takıntılı yaşamlarından dolayı her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesinin hayatı, İnci ve Safiye’nin yıllar sonra ortaya çıkan aşkı Naci’yle birlikte daha da kontrolden çıkacak ve ortalık iyice karışacaktır.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor