Masumlar Apartmanı 19. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı dizisinin 19. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 26 Ocak 2021 Salı tarihli Masumlar Apartmanı dizisinin 19. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

26.01.2021 22:46 | Son Güncelleme : 27.01.2021 02:00

Masumlar Apartmanı dizisinin heyecanla beklenen 19. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

MASUMLAR APARTMANI 18. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Han, İnci’nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir haldedir. İnci’yi bulmak için çalmadığı kapı kalmaz ancak çabaları sonuçsuz kalır. Han’ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklenmiş ve onu karanlığın içine, en dibe çekmiştir.

Safiye ise Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içindedir. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’nin yeniden içine kapanmasına sebep olur.

Naci’nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye kararlıdır. Naci’ye yaşama ümidi vermek için, hiç beklenmedik birinden yardım istemek de dahil, her yolu dener.

Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kolları sıvar.

MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin 19. Bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. 

MASUMLAR APARTMANI'NIN KONUSU

Senaryosu Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

 

 

Sıradaki Haber Yükleniyor