Ezgi Mola'nın Jason Statham aşkı güldürdü! Ünlü aktöre ulaşamayınca bunu yaptı

Ezgi Mola'nın Jason Statham aşkı güldürdü! Ünlü aktöre ulaşamayınca bunu yaptı

TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola, yeni filminin çekimleri için İstanbul'da olan ünlü aktör Jason Statham'a ulaşamayınca sosyal medyada esprili bir paylaşım yaptı.

Başarılı oyuncu Ezgi Mola, yıllardır sosyal medya hesaplarından dünyaca ünlü aktör Jason Statham'a olan hayranlığını dile getiriyor. 

Ünlü oyuncu, sosyal medyada ünlü aktöre yaptığı yorumlarla görenleri kahkahalara boğarken, durumu ti’ye alan pek çok paylaşıma da imza atıyor.

YİNE KAVUŞAMADILAR

Dünyaca ünlü oyuncu Jason Statham, birkaç hafta önce geldiği Türkiye’de, restorasyonu tamamlanan Atlas Sineması Müzesi’nin açılışı için Beyoğlu’ndaydı.

Aynı saatlerde yine aynı semtte dizi çekiminde olan Ezgi Mola ise yakınına gelen ama göremediği Jason Statham için bir hikaye paylaştı.

Mola, esprili paylaşımının ardından, bir takipçisinden gelen ve takipçilerini güldüren bir başka paylaşımıyla da dikkat çekti. “Niye geldiği belli oldu” notuyla yapılan paylaşımda Jason Statham, Türk bayrağının önünde ve elinde Ezgi Mola fotoğrafı ile görülüyor.

Ezgi Mola, fotomontajla yapılan bu paylaşıma Instagram hesabında yer vererek duruma yine esprili bir gönderme yaptı.

MASUMLAR APARTMANI 24. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır.

Safiye büyük bir krize girer. Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır.

İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur.

Masumlar Apartmanı 24. bölüm 2 mart Salı akşamı saat 20.00'de TRT 1'de ekrana gelecek. 

Kaynak: Haber Global

Masumlar Apartmanı Magazin Haberleri