Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci yoğun bakıma kaldırılmıştı... Ünlü oyuncudan haber var!

ATV'de yayınlanan 'nın Saniye'si Selin Yeninci'nin korona testi pozitif çıktı. Özel bir hastanede tedavi altına alınan oyuncudan sevindirici haber geldi.

02.03.2021 11:40 | Son Güncelleme : 02.03.2021 11:44

ATV'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'da Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci, dizi çekimleri sırasında koronavirüse yakalandı. 33 yaşındaki oyuncu, evde gördüğü tedavinin sonuç vermemesi nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı.

Özel bir hastanede tedavi altına alınan oyuncu hakkında "Yoğun bakıma kaldırıldı" haberleri çıkınca, sevenleri büyük üzüntü yaşadı.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

Sosyal medyada birleşen hayranları, dualarla genç oyuncuya manevi destek verirken, attıkları sevgi mesajlarıyla da ona moral aşılama yarışına girdi.

Bu arada ünlü oyuncudan sevindirici haber geldi. Yeninci'nin tedavisinin sürdüğü ve durumunun da hızla iyiye gittiği açıklandı.

Oyuncu ise gıda takviyeleriyle iyileşmeye çabalıyor.

SELİN YENİCİ KİMDİR?

Selin Yeninci, 16 Ocak 1988 tarihinde doğmuştur.Selin Yeninci, Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur. Lise yıllarında tiyatro bölümü başkanı olan Selin'in daha o zamandan iyi bir tiyatrocu ve oyuncu olacağı belliydi. 1988 doğumlu olan genç aktris Selin Yeninci İzmir Atatürk Lisesi'nden 2006 yılında mezun oldu. 2011'de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nü bitirdi. Başarılı bir öğrencilik geçiren Selin, bölümünden mezun olduğu gibi Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi'nde Macbeth, Don Juan'ın Gecesi gibi profesyonel oyunlarla kariyerine başarılı bir giriş yaptı. Selin Yeninci şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almaktadır.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor