Çukur 4. Sezon 22. Bölüm İzle (114. Bölüm)

dizisinin 4. sezon 22. bölümü (114. bölüm) yayınlandı. Bu bölümde gerilim iyice arttı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 1 Şubat 2021 Pazartesi tarihli Çukur Dizisinin 4. sezon 22. bölümünü izleyebileceğiniz link

01.02.2021 22:39 | Son Güncelleme : 02.02.2021 00:28

Çukur dizisinin merakla beklenen 4. sezon 22. bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı.

ÇUKUR 4. SEZON 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç'ın Efsun'u bulmak için harekete geçtiği tanıtımda Sultan Hanım, Efsun'u evden kovduğunu gizliyor. Düğün heyecanı yaşayan Koçovalılar uzun bir aradan sonra gönüllerince eğlenirken, Damla'nın güzelliği karşısında Cumali şaşkınlığını gizleyemiyor. Kulkan tarafından kaçırılan Efsun'un tehlikede olduğu görülürken, "Yamaç, Efsun'u kurtarabilecek mi?" sorusunun yanıtı merakla bekleniyor. 

ÇUKUR 4. SEZON 21. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Koçovalı ailesinin telaşla hastaneye koştuğu bölümde Akın'ın durumu herkesi derinden sarstı. Efsun'un elinde İdris'in kanının olduğunu öğrenen Sultan'ın Efsun'u evden konduğu anlarda ise gerilim arttı. Akın’dan sonra Emmi ve Aliço’nun da hayati tehlikesi sürerken mahallede yaşanacak yeni patlama herkesin yüreğini ağzına getirecek. Koçovalılar bir yandan Çukur’daki yaraları sararken diğer yandan Erdenetler’in peşine düşecek. Cumali Amca ile görüşen Vartolu’nun kurduğu akıl dolu plan nefesleri kesecek. Koçovalılar’ın evinde Efsun’la ilgili yaşanacak gelişmeler herkes için yeni bir dönüm noktası olurken Koçovalılar’ın yaptıkları yeni intikam planı Erdenet ailesinden birinin daha sonunu hazırlayacak.

ÇUKUR 4. SEZON 22 BÖLÜM İZLE (114. BÖLÜM)

Çukur dizisinin 4. sezon 22. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

ÇUKUR DİZİSİNİN 4. SEZON KONUSU

Koçovalılar’ın düşmanları bitmiyor! Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur'un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

 

Sıradaki Haber Yükleniyor