Bomba iddia: Hande Erçel ile Kerem Bürsin birlikte yaşıyor!

Kerem Bürsin ve 'in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü isimler bu haberleri yalanlasalar da, Kerem Bürsin ve Hande Erçel hakkında bomba bir iddia daha ortaya atıldı.

19.02.2021 14:36 | Son Güncelleme : 19.02.2021 15:43

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde Beykoz'a taşınmıştı.

Bu sürpriz taşınma sonrası Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin'den flaş bir hamle geldi.

Magazin D'den Akif Yaman'ın iddiasına göre; Bürsin'in Hande Erçel'den uzak kalmamak için güzel oyuncunun yanına taşındığı öne sürüldü. 

HANDE’NİN MİLYONLUK SIRRI

Erçel, 10 milyon TL'ye iki katlı cam villa aldı. 27 yaşındaki oyuncu yeni evi için bir mimarlık şirketiyle anlaştı. Takvim gazetesinin özel haberine göre; yeni evini baştan aşağı dekore ettiren Hande Erçel, mimarlık şirketi ile çok ciddi bir gizlilik sözleşmesi imzaladı. Bu sözleşme uyarınca mimarlık şirketi, ünlü oyuncunun evinin yerini ya da dekorunu hiçbir şekilde bir yerde paylaşamayacak veya referans olarak gösteremeyecek.1 milyon TL'ye yenilettiği evinin ifşa olmasını istemeyen Hande Erçel'in, bunun için de sözleşmeye ciddi bir tazminat maddesi koydurduğu iddia edildi.Mimarlık şirketinin paylaşım yapması halinde, Hande Erçel'in dekorasyon için ödediği tüm parayı geri alma hakkı olduğu öğrenildi.

Sıradaki Haber Yükleniyor