Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklenmeyen karar

Başrollerini Kerem Alışık, Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı dizisinin 4. sezonuyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

05.03.2021 12:32 | Son Güncelleme : 06.04.2021 15:53

Tims&B yapım imzalı Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılık haberlerinin ardından müjde geldi. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 4. SEZONU YAYINLANACAK MI?

Güçlü hikayesi ve başarılı oyuncularıyla dikkat çeken Bir Zamanlar Çukurova dizisinin senaryo gereği bu sezon bitmesi bekleniyordu. Ancak reyting yarışından başarıyla çıkan dizinin 4. sezonda da ekrana geleceği iddia edildi. 

Bir Zamanlar Çukurova'nın 4. sezonun da kadroya iddialı isimlerin katılacağı da gelen bilgilerin arasında... 

Ancak ATV'nin sevilen dizisinin 4. sezonuna dair ne kanaldan ne de dizinin yapımcısından bir açıklama geldi. Dizinin yeni sezondaki akıbeti önümüzdeki haftalarda netlik kazanacak. 

SEVİLEN DİZİDE YAPRAK DÖKÜMÜ YAŞANDI

Peş peşe flaş olayların yaşandığı dizide Vahide Gördüm ve Uğur Güneş'in ardından flaş bir ayrılık daha yaşanacağı iddia edildi.

Dizide Müjgan'ın (Melike İpek Yalova) halası Behice'ye hayat veren Esra Dermancıoğlu da projeye veda etti. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

- Demir Yaman – Murat Ünalmış

- Züleyha – Hilal Altınbilek

- Ali Rahmet Fekeli – Kerem Alışık

- Behice - Esra Dermancıoğlu

- Gaffur – Bülent Polat

- Müjgan Hekimoğlu – Melike İpek Yalova

- Haminne – Serpil Tamur

- Saniye – Selin Yeninci

- Çetin – Aras Şenol

- Fikret Fekeli – Furkan Palalı

- Sevda Çağlayan – Nazan Kesal

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor