Acun Ilıcalı'dan 'O Ses Türkiye' açıklaması: 'Hadise'nin yerine o isimle görüşüyoruz!'

tv8'in sahibi Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin yeni sezondaki jüri kadrosuyla ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Ilıcalı, O Ses Türkiye'de Hadise'nin yerine görüştüğü ismi açıkladı.

Acun Ilıcalı'dan 'O Ses Türkiye' açıklaması: 'Hadise'nin yerine o isimle görüşüyoruz!'

Yeni sezon bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlanan 2021 O Ses Türkiye'nin jüri kadrosu şekillendi.

tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Acun Ilıcalı, Hadise'nin artık O Ses Türkiye'de olmayacağını söyleyerek, Oğuzhan Koç ile bu görev için görüştüğünü açıkladı.

Ilıcalı, "O Ses Türkiye'yi ikiye ayırdık. Bir de 'O Ses Rap' var. Hadise'de orada. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu" dedi.

Yeni sezon jüri kadrosu için aklındaki isimden bahseden Ilıcalı, "O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. Jüride Beyaz olacak diye düşünüyoruz" dedi.

Hadise'nin yerine Oğuzhan Koç'un gelebileceğini dile getiren Ilıcalı, "Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye'ye" diye konuştu.

"HADİSE'NİN YERİNİ DOLDURMAK KOLAY DEĞİL"

Acun Ilıcalı, dün akşam Haber Global'de yayınlanan 'Az Önce Konuştum'a konuk oldu. Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin yeni sezon jüri kadrosuna ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hadise'nin yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde yer almayacağını açıklayan Ilıcalı "O Ses Türkiye için Hadise'nin yerine yeni birini düşünüyoruz. Hadise'nin yerini doldurmak kolay değil. Onun yerine birisini düşünüyoruz. Biraz kafa yormak gerekti, ama son aşamaya geldik" şeklinde cevap verdi.

Kaynak: Haber Global

Acun Ilıcalı Magazin Haberleri