Acun Ilıcalı'dan şoke eden açıklama: Survivor Batuhan diskalifiye mi oldu?

Finale adım adım yaklaşılan 'in bu akşam ekrana gelecek olan 64. bölümüne 'nın eleme konseyindeki açıklamaları damga vuracak.

06.04.2021 14:44 | Son Güncelleme : 06.04.2021 14:48

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2021’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Hanzade'nin gerildiği ekranlara yansıyor. 'Tahammülüm sıfır' diyerek isyan eden Hanzade, "Artık böyle sabah uyandığımda görmek istediğim insan şu an gördüklerim değil" diyerek açıklama yapıyor.

Yarışmacılar daha sonra iletişim oyunu için karşı karşıya geliyor. Çağrı'nın oyun sırasında kötü düştüğü görülüyor. Yarışmacılar iletişim oyunundan sonra ada konseyine geliyor. Eleme konseyinde Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama herkesi şoke ediyor.

Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, "Survivor'da üzücü bir gelişme yaşandı. Açıkçası beklemediğimiz, ummadığımız şaşırdığımız da bir gelişme" ifadelerini kullanıyor. Batuhan'ın ise konseyde ağlaması görüntülere yansıyor.

Survivor Batuhan’ın sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan diskalifye edilmiş olabileceği konuşuluyor.

Öte yandan geçtiğimiz bölümlerde Ünlüler takımı dört eleme adayı çıkarmıştı. İsmail, Doğan, Batuhan ve Sergen eleme adayı. Yeni bölümde kimin SMS sıralamasında birinci çıkacağı ise merak konusu.

Survivor 64. bölüm bu akşam saat 20.00'de TV8'de.

SURVİVOR 2021 64. BÖLÜM FRAGMAN 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor