Babasının vefatıyla yıkılan Bige Önal'dan duygusal paylaşım: 'Özleminle ne yaparım bilmiyorum'

Ünlü oyuncu Bige Önal, geçtiğimiz haftalarda babası Erhan Önal'ı kaybetmişti. Babasını kaybetmenin acısını yaşayan Önal, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

06.04.2021 13:40 | Son Güncelleme : 06.04.2021 13:43

Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden Erhan Önal (63), geçen ay yaşamını yitirmişti. Babasının ani vefatıyla sarsılan oyuncu Bige Önal sessizliğini bozdu.

Babasının vefatıyla büyük üzüntü yaşayan Bige Önal sosyal medya hesabından takipçileriyle duygularını paylaştı. 

"ÖZLEMİNLE NE YAPARIM BİLMİYORUM"

"Hayatım hep sen odaklı değişti, gelişti. Varlığında en büyük aşkım. Yokluğunda hayatımın en büyük varlığısın.

Unutur muyum diye korkuyorum gittiğinden beri; unutmak ne kelime... Her detayı; yüzündeki, elindeki her kıvrımı ezbere biliyorum. Özleminle ne yaparım onu bilmiyorum.

Kapılara bakardım hep çocukken, gözümü ayırmazdım sen gelene kadar. Hep kapılarda olacak gözüm seni görene kadar. Seni seviyorum babiş."

Ünlü isimler ve takipçileri de 31 yaşındaki Bige Önal'ın gönderisine, "Başın sağ olsun" şeklinde yorumlar yaparak oyuncunun acısını paylaştı.

"ABİMLE 21 YAŞIMDA TANIŞTIM"

Öte yandan Bige Önal, geçtiğimiz haftalarda babası Erhan Önal'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen üvey abisi Patrick Mölzl ile görüşmedikleri şeklinde çıkan haberlerle ilgili de konuşmuştu.

Babasının ölümünün ardından gündeme gelen üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğiyle ilgili ilk kez açıklama yapan oyuncu, "Patrick ile yakın değiliz. Çünkü ben abimle 21 yaşımdayken tanıştım, o yaştan sonra abi kardeş gibi olunmuyor maalesef. Ama aramızda herhangi bir husumet yok. Tamamen birlikte büyümemekle alakalı bir durum. Abim Almanya’da yaşadığı için öyle pek abi-kardeş gibi olamadık" dedi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor