Acun Ilıcalı'dan MasterChef Uğur'la ilgili açıklama: Mağduriyet yaşarsa yanında yer alırım

''nin dikkat çeken isimlerinden Uğur Yılmaz Deniz, sosyal medya paylaşımları nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildi. MasterChef Türkiye'nin yapımcısı , önceki gün gözyaşları içinde veda eden Uğur hakkında açıklama yaptı

01.12.2020 10:55 | Son Güncelleme : 01.12.2020 15:52

TV8’de ekrana gelen 'MasterChef Türkiye 2020', 29 Kasım Pazar akşamı yarışmacı Uğur Deniz Yılmaz’ın diskalifiye edildiği bölümle ekranlara geldi.

Jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, Uğur Deniz Yılmaz'ı öne çağırdı. Somer Şef, "Sosyal medyada çıkan talihsiz haberleri hepimiz biliyoruz. Bunun üzerine yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik" dedi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

MasterChef Türkiye 2020’de son 8’e kalan Uğur, "Şef öncelikle bu sebepten dolayı önünüze gelmek ve ayrılıyor olmak gerçekten hiç istemediğim olaydı. Sosyal medyaya başladığımda hiç aklımda böyle bir şey yoktu. O zaman ailevi problemler yaşamıştım. Çok fazla ağzımdan küfür çıktı, her yere saldırdım. Seneler geçtikçe olgunlaşıyoruz ve pişman oldum. Öncelikle sizlerden, tüm insanlardan özür diliyorum. Ne desem bilmiyorum şefim" ifadelerini kullandı.

"BUNU KİMSEYE AÇIKLAYAMAZDIK"

Hürriyet gazetesinden Ahmet Hakan, "Acun Dedi ki" başlıklı yazısı ile yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı ile Uğur'un diskalifiyesi hakkında gerçekleştirdiği görüşmeyi köşesine taşıdı.

Hakan köşesinde, Acun Ilıcalı’nın şu açıklamalarına yer verdi:

“Acun, şu üç mesajı verdi:

- BİR: Uğur’un ettiği küfürler, kitlesel bir nitelik taşımasaydı belki durum toparlanabilirdi. Ama o küfür üzerine bizim tepkisiz kalmamız, küfre sahip çıktığımız anlamı taşıyacaktı. Bunu kimseye anlatamazdık.

- İKİ: Uğur’u ekranda uğurlarken... Kendisini ifade etmesine imkan tanıdık. Amacımız Uğur’un yaşadığı derin pişmanlığı kamuoyuna yansıtmasını sağlamaktı. Bu amacımızı sağladık.

- ÜÇ: Biz her zaman yarışmacılarımıza sahip çıkıyoruz. Uğur şu anda mutlu. Mutluluğunu da ifade ediyor. Tüm toplumu etkileyen samimi pişmanlıktan sonra Uğur bu konuyla ilgili bir mağduriyet yaşarsa ben yanında yer alırım."

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor