Yakın arkadaş gruplarından beyaz yaka klişelerine uzanan bir dizi: 'Özelden Yürüyenler' Gain'de başladı

Türkiye'nin yeni nesil video içerik platformu GAİN, yepyeni komedi dizisi 'Özelden Yürüyenler'in ilk bölümü izleyici karşısına çıktı.

15.01.2021 12:51

Kadın ve erkek yakın arkadaşların mesajlaşma gruplarında geçen diyaloglarına tanıklık edilen ‘Özelden Yürüyenler’de, izleyiciler hem okuyarak hem dinleyerek hem de izleyerek seyir deneyimini çok katmanlı bir boyutta yaşayabiliyor.

Anlık mesajlar, güzel dostluklar ve gerçek aşkların anlatıldığı ‘Özelden Yürüyenler’ mesaj gruplarındaki eğlenceli sohbetlere kadın ve erkekler açısından farklı perspektifler sunmasının yanında beyaz yaka dünyasındaki klişelere değinmeyi de ihmal etmiyor. 

Cem’in çalıştığı reklam ajansında yeni işe başlayan Sinem’i görüp etkilenmesinin üzerine, arkadaş mesajlaşma grubu ‘araya kaçanlar’a durumu anlatmasıyla başlayan izide bir diğer taraftan Sinem’in kendi yakın arkadaşlarından oluşan mesaj grubu ‘Yaralı Müzesi’’nde konuşulanlar izleyiciye sunuluyor. 

Dizinin senaryosunu Özgür Uysal, Burak Altındağ, Nursena Yılmaz, Kemalcan Ekin ve Yiğit Kalkavan kaleme alırken, oyuncu kadrosundaysa Nursena Yılmaz, Yiğit Kalkavan, Zeynep Parla, Diren Can Demir, Buse Karadeniz, Özgür Uysal, Hilal Şefkatli, Ersel Sibil yer alıyor.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor