"Ziya Selçuk" haberleri

Milli Eğitim Bakanlığı, koronavirüs salgını döneminde öğrenciler ve veliler için hazırlanan eğlenceli eğitim içeriklerini bir internet adresinde bir araya..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tam kapanma sürecine ilişkin Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Bilim Kurulu tavsiye ederse 3 Mayıs'taki sınavlar ertelenebilir" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitime katılım ortalamasının yüzde 80'i bulduğunu belirterek "Beraberce her gün, her an artan bir özenle, lütfen..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yüz yüze eğitimle ilgili açıklama yaptı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dünya genelinde okulların tam açık ve kısmen açık olduğu ülkeleri açıkladı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, konuk olduğu canlı yayında yüz yüze eğitim ve sınavlar başta olmak üzere birçok konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, liselerde yüz yüze sınavlarla ilgili olarak açıklama yaptı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim, 8. ve 12. sınıflar için yapılan hazırlıklar ve sınavlarla ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter'dan yaptığı açıklamada, bu hafta 15 ildeki 67 bin 620 öğrenciye tablet dağıtımı yapılacağını duyurdu. 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 2. yarıyıl için velilere seslendi. Bakan Selçuk, çocukları yüz yüze eğitime başlayan ailelerin hijyen kurallarına uygun şek..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Salgının seyri nedeniyle tüm sınıfların aynı anda tam zamanlı yüz yüze eğitme geçmesi kısa vadede mümkün görülmüyor" açık..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yüz yüze eğitime geçiş sürecinin ayrıntılarını aktardığı basın toplantısında, öğretmenlerin şubat ayı içinde aşılanacakları..
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), lise öğrencilerine yönelik 15 bin sorudan oluşan 'Mobil Soru Bankası' hazırladı. Bakan Ziya Selçuk, "Mobil uygulamadaki soru..
Bakan Selçuk, yüz yüze eğitime geçiş sürecinin ayrıntılarını açıkladı. Köy okulları ile anaokulları 15 Şubat'ta yüz yüze eğitime başlayacak. İlkokullar ise..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yarıyıl tatili öncesi açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitim mesajı veren Bakan Selçuk, "15 Şubat'tan itibaren sizleri oku..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından öğrencilere yönelik 'tatil' mesajında bulundu.
Bakan Selçuk, "15 Şubat'ta okulları kademeli olarak açmayı düşünüyoruz" açıklamasında bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yarın tüm okullarda yapılacak olan 'bayrak töreni' öncesi sosyal medya hesabından bir çağrıda bulundu. Bakan Selçuk, Bize..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk koronavirüs salgınıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda yüz yüze eğitim, sınavlar ve karne ile ilgili soruları yanıtladı.
Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, 24 Kasım Öğretmenler Günü için yaptığı paylaşımda "Şehit öğretmenlerimizi asla unutmayacağız" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Çalışan annelerin okul öncesi kurumlarına çocuklarını verebilmeleri konusunda olumlu bir haber de yansıyacak diye düşünüy..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yükselişinin eğitimi zora soktuğunu, bu yüzden kurallara uyulması gerektiğini i..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ara tatilden sonra tüm kademelerde yüz yüze eğitime geçme temennisinde olduklarını söyledi. 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı son dakika açıklamasında '16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor. Şimdiden..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, temennilerinin okulları açık tutmak olduğunu söyleyerek, "Dinamik sürece bağlı olarak yeni kararlar, yeni yaklaşımlar, yen..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, veli, öğretmen ve okul çalışanlarına çağrıda bulunarak "Ellerimizi daha çok yıkayıp daha az dezenfektan kullanmaları konus..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Açık Öğretim Lisesi'nden mezun olmak için istenen en az kredinin 170 olarak belirlendiğini açıkladı. 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitime katılımın yüzde 80'lere varan oranda olduğunu, okula devam eden çocuklar ve ailelerinde ise bir koronavi..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kendisine maskenin kalkması yönünde yazanların olduğunu söyleyerek, "Bu artık bir rica değil, çocuklarımızın geleceği için..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, velilere, "Çocuklarımızın kahvaltısını evde sağlıklı ve düzenli olarak yapmalarına özen gösterin, lütfen" çağrısında bulun..
Yüz yüze eğitimin başladığı ilkokullarla 8. ve 12'nci sınıfların bulunduğu okullarda kantinlerin 19 Ekim'den itibaren açılmasına karar verildi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitim sürecinde EBA'dan derslerin takip edilebilmesi için ihtiyaç sahipleri öğrencilere tablet dağıtımının devam..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "EBA TV Anaokulu açıldı. Bugün uzaktan eğitimin bir parçası olarak yayın yapıyoruz. İçeriklerimiz çocuğa uygun, çocuk menf..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimle ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk, tablet dağıtımının da bu haftadan itibaren başlayacağını söy..
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 12 Ekim'den itibaren tüm özel eğitim okullarında yüz yüze eğitime başlanacağını bildirdi.
12 Ekim Pazartesi günü, yüz yüze eğitim, ilkokul 2, 3, 4'üncü sınıflar, ortaokul 8'inci sınıf ve lise 12'nci sınıfların da katılımıyla yaygınlaşacak. Bu ta..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimle ilgili, "Şunu açık ifade edebilirim ki her şey gayet güzel gidiyor" derken, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkan..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk imzasıyla illere gönderilen yazıya göre, meslek lisesi öğrencileri 28 Eylül tarihinden itibaren işletmede beceri eğitimi/st..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasını bayram tebriği almış gibi karşıladıklarını söyledi. 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Emin olun çocukların okuma yazma öğrenmesi şu veya bu şekilde bizim rahatlıkla halledebileceğimiz bir konu" dedi.
Bakan Selçuk okulların açılmasına ilişkin yaptığı açıklamada "Okullarda tüm dezenfeksiyon çalışmaları tamamlandı, hijyen ve dezenfektan ihtiyaçları karşıla..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabı üzerinden öğrencilere bir mesaj yayımladı.
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "İnternete ulaşamayan çocuklarımız için sayısı 6 binlere ulaşan EBA Destek Merkezi kurduk. İnternet ve bilgisayar ihtiyacı olan..
Okulların açılışı için ilan edilen tarihe kısa süre kala birçok öğrenci ve velinin koronavirüs endişesi sürüyor. Kulislerdeki iddialara göre Cumhurbaşkanlı..
Yeni Eğitim-Öğretim Çalışma Takvimi Modeli'ni açıklayan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ''13 haftalık yaz tatilinin iki haftası, nisan ve kasım aylarında..