"YouTube" haberleri

Belçika'da Brüksel-Başkent Bölgesi'nin mesleki eğitim kurumu, iş arayanlar için "Youtuber olma" kursları vermeye başlayacak.
ABD'li eski yıldız boksör Floyd Mayweather ile internet fenomeni Logan Paul, karşılaştıkları 8 rauntluk gösteri maçında yenişemedi.
Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi YouTube, tüm videolara reklam koyma kararı aldığını açıkladı. Bu reklamlardan elde edilen gelirin, küçük içerik üreticil..
Milyonlarca sosyal medya kullanıcısının favori platformu YouTube'a erişimde birçok ülkede sıkıntı yaşandığı belirtiliyor.
25 milyonu aşkın takipçisi bulunan, YouTube'da içerikler paylaşarak dünya çapında tanınan James Charles, 18 yaşından küçük iki çocukla cinsel içerikli konu..
ABD'de Youtube kanalı için 'şaka amaçlı soygun' videosu çekmek isteyen bir genç, soygunu gerçek sanan başka bir genç tarafından vurularak öldürüldü.
Youtube, yaklaşık 3 milyon takipçisi olan eski ABD Başkanı Donald Trump'ın kanalına 2 hafta önce video paylaşma engeli getirmişti. Youtube, şimdi de eski A..
Sosyal paylaşım sitesi Youtube'da paylaştığı bir videoda Hz. Muhammed'e karşı hakaret içerikli sözler kullandığı tespit edilen bir kişi hakkında resen soru..
Rusya'da her geçen gün güçlenen muhalif blog yazarları yüzünden iktidarı zor bir dönem bekliyor. Putin ve etrafındakileri "yolsuzluk" yaptıkları iddialarıy..
Trump'ın destekçilerini 'şiddete teşvik ettiği' gerekçesiyle, Youtube Trump'ın hesabını askıya alarak, Twitter ve Facebook'tan sonra Trump'a engel koyan üç..
Saat 14:50 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle Google'a bağlı olarak hizmet veren Gmail, YouTube gibi servislere erişim sorunu yaşandı. Sorun 15:30 do..
Google'ın video servisi YouTube 10 yıldır her yılın sonunda gerçekleştirdiği ve artık gelenek haline gelen YouTube Rewind'ı bu yıl yapmama kararı aldı.
Video paylaşım sitesi Youtube'a dünya genelinde erişim sorunu yaşandı. Erişim sorunu yaklaşık iki saat sonra çözüldü.