"Volkswagen" haberleri

Türkiye ikinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında geçen yıl en çok tercih edilen otomotiv markaları sırasıyla Volkswagen (VW), Renault ve Ford..
Aralık ayında ikinci el fiyatlarında düşüş yaşansa da, hem kredi faizleri hem de koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle, bu gelişme satışa yansımadı.
Alman otomotiv üreticisi Volkswagen'in CEO'su Herbert Diess, önde gelen teknoloji şirketlerinden Apple'ın otonom araç sektörüne girişini değerlendirerek, "..
İkinci el online satışlarda, geçen ay, fiyatlarda yüzde 3-4'lük bir düşüş gözlendiği belirtiliyor. Geçen ayın ikinci el rakamları da paylaşıldı. 
Türkiye'de bu yılın kasım ayında en çok satılan otomobil markaları sırasıyla Fiat, Renault ve Volkswagen oldu. 
İkinci el otomobilde online pazarda, geçen ayın en çok tercih edilen marka ve modelleri belli oldu. 
İkinci el online pazarda, bu yılın eylül ayında da en çok tercih edilen otomotiv markası Volkswagen (VW) oldu. VW'nin ardından Renault ve Ford sıralandı.
İkinci el online pazarda, bu yılın ağustos ayında da en çok tercih edilen otomotiv markası Volkswagen (VW) oldu. VW'yi, Renault ve Ford takip etti.
Alman Alman otomotiv firması Volkswagen'in (VW) bir süredir Türkiye'de yatırım yapacağının konuşulması Mersin'de heyecan yarattı.