"Süleyman Soylu" haberleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu yıl 86 selefi dernekle ilgili soruşturma yapıldığını, bunların 61'ini savcılığa tevdi ettiklerini bildirdi. Soylu, Van'd..
İçişleri Bakanı Soylu, "Üç teröriste ev sahipliği yapan kişi Osman Şiban. Helikoptere bindiler, geldiler. Bundan sonrası ne olmuşsa, soruşturmamız ne varsa..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı son dakika açıklamasında, yurt içindeki terörist sayısının 320'ye düştüğünü bildirdi. 
İçişleri Bakanı Soylu, Kovid-19 ile mücadele kapsamındaki denetim faaliyetlerinin artırılmasını, cadde, sokak ve meydanlarda  sigara içilmesini yasaklayan..
Kadına yönelik şiddet olaylarına ilişkin konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Hakikaten anlamıyorum. Kadına şiddet ne demektir? Bizim anlayışımızla ör..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Twitter'daki profiline şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ın fotoğrafını yükledi.
Kadın cinayetleri ile ilgili konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Erkeklere sesleniyorum: Kendinize gelin yahu. Fiziksel olarak güçlü olabilirsiniz. Bö..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından, Hakkari Yüksekova'da bulunan Büyükçay deresinin ıslah ve rekreasyonu için Tarım ve Orman Bakanı Be..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AFAD'daki toplantıda olası Marmara depremi konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
Bakan Soylu, yurt içindeki terörist sayısının 340'ın altına düştüğünü açıkladı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan 'Kanal İstanbul' incelemesiyle ilgili, "Benim onayımla devreye girdi. Kanunl..
Koronavirüs tedavisi sonrası, AFAD toplantısına katılmak üzere İzmir'e giden Bakan Soylu, hastalığıyla ilgili olarak, "Nefes almaya şükrettiğiniz bir hale..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından bir dizi ziyaret için gece saatlerinde İzmir'e gitti. Bakan Soy..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, vefat eden halası Rukiye Dönmez'in (89) Trabzon'un Of ilçesinde kılınan cenaze namazına katıldı, taziyeleri kabul etti. 
Bakan Soylu, PKK'nın kırmızı kategoride aranan sözde Tunceli saha sorumlusu terörist İsmail Sürgeç'in etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bakan Albayrak'la ilgili paylaşımda bulundu. 
Covid-19 tedavisi tamamlanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Güvenlik ve Koordinasyon Toplantısı'na başkanlık yaptı.
Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Süleyman Soylu'dan yeni bir açıklama geldi. Tedavisine evde devam edileceğini belirten Bakan Soylu, "Eşim ve kız..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eşi, kızı ve kendisinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.
İçişleri Bakanı Soylu, "Haziranın sonunda Türkiye'nin her tarafından 112 çevrilecek. 155, 156, 157, itfaiye, orman, sağlık hepsi bir arada olacak" dedi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ABD'nin vatandaşlarına yönelik güvenlik uyarısı ile konsolosluk hizmetlerini askıya alması hakkında açıklama yaptı. 
İçişleri Bakanı Soylu, "3 Kasım Salı günü Kağıthane'de toplanma alanlarına ilişkin tahliye plan tatbikatımız olacak" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlara  "Yerel yönetimlerde sizler bizim Türkiye'deki ilk elimiz, ayağımız, gören gözümüz, duyan kulağımız ve aynı..
Amanoslar'da 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Amanoslar Dörtyol İslahiye Grubu çökertildi. 4 terörist eld..
Denizli Vali Ali Fuat Atik, koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim gerçekleştirirken esnafa sert üslup takındığı için özür diledi. İçişleri Bakanı Süleym..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde İkiyaka Dağları Üs Bölgesi'nde görev yapan askerleri ziyaret etti.
Süleyman Soylu, çeşitli toplantı ve incelemelerde bulunmak üzere akşam saatlerinde Hakkari'ye geldi. Bakan Soylu, valilikte katıldığı toplantıda, 81 ilin v..
İçişleri Bakanı Soylu, "21. yüzyılın gelişmiş medeniyetleri ne yazık ki Orta Doğu'da istikrarsızlığa ve teröre senaristlik ve rejisörlük yapmaktadır" dedi...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari Marinos kırsalında 8 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'da önceki gün başlayan ve dün kontrol altına alınan orman yangınlarıyla ilgili 2 kişinin gözaltında olduğunu ve soruş..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ta terör örgütü mensubunun eylem hazırlığındayken yakalandığını duyurdu.
İçişleri Bakanı Soylu, "İçişleri Bakanı olarak söylüyorum: Herhangi bir inanç grubunun, devletin birtakım noktalarını yönettiği ve sızdığı değerlendirmeler..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'da bu ay sonuna kadar bir ilçede deprem tatbikatı yapılacağını açıkladı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde Habur Çayı üzerinde rafting yaptı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütüne yönelik sonbahar-kış operasyonlarına 1 Ekim'den itibaren başladıklarını, bu kapsamda 7 bin 400'ün üzerinde o..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de biri 'Kırmızı', diğeri 'Turuncu' kategoride 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Zeki Ergezen (71) için TBMM'de tören düzenlendi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "TÜBİTAK ile çalışmalarımızı tamamlıyoruz, yakında e-imza'nın altyapısı ve hazırlıkları tamamlanmış olacak. 2021 yılında o..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kırmızı kategoride aranan PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2021 yılında İstanbul'da büyük deprem tatbikatları yapılacağını söyledi. Soylu, "Tüm İstanbul'a diyeceğiz ki, şu saatte dep..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından geçen pazartesi günü tanıtılan "Hayat Kimliğinle Kolay" uygulaması vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. İlk b..
Adalet Bakanlığı Sözcüsü Ertuğrul Çekin, selefi grupların silahlandırıldığı iddialarına hakkında, "Silahlandığı iddia edilen gruplara yönelik İstanbul Cumh..
Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan, yüksek mahkemenin kararını eleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verdi. Arslan, yargı kararlarını..
İçişleri Bakanı Soylu, emniyet ve jandarma lojmanları konusunda çok daha fazla adım atılması gerektiğini belirterek, "Bazı yerler var, kiralık ev bulabilme..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri'nin müfettiş incelemesi sonucu 'kum ve çakıl ocaklarının derelerdeki kontrol edilem..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Anayasa Mahkemesi'ni eleştirdiği sözleriyle ilgili açıklama yaptı. 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sürücü belgelerinin çipli kimlik kartlarının içine yüklenmesi projesinin detaylarını anlattı. 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Cuma gününden itibaren ehliyet bilgilerinin çipli kimlik kartları ile birleştirilmesi projesini başlatıyoruz" dedi. 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Anayasa Mahkemesi Başkanı ve üyelerine yönelik tepkisinin ardından, AYM Üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım'dan dikkat çeken..
İçişleri Bakanı Soylu, "Ehliyet ve pasaportların devri tarihinden bugüne kadar toplam 3 milyon 400 bin yeni nesil pasaport, 7 milyon 300 bin sürücü belgesi..
"Türkiye afet riski yüksek bir ülkedir" diyen İçişleri Bakanı Soylu, Türkiye'de meydana gelen deprem ve toplanma alanı sayısını açıkladı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bakanlığımız, İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile yaptığımız çalışma neticesinde İstanbul'a 27 polis merke..