"polis" haberleri

Emniyet Genel Müdürlüğü, çeşitli firmalara "polisin son davetiyesi" adıyla gönderilen sahte e-postaların kurumun e-posta adres uzantısı taklit edilerek olu..
İngiltere polis kolejinin pazartesi günü yayınladığı kılavuzda yer alana ifadeye göre gizli polisler, kendilerine veya başkalarına yönelik acil bir tehdit..
ABD'nin Teksas eyaletinde geçen yıl atlı iki polis tarafından elleri kelepçeli at arkasında yürütülen siyahi vatandaş, eyalet yönetimine ve emniyet müdürlü..
Tuzla'da maske takmayıp polise direnen, "Bana teşkilatın numarasını verin, eniştemin numarasını gönderin" sözleriyle gündemine oturan kurye Cihan A. için "..
Ordu'nun polis denetiminde 0.27 promil alkolü olduğu tespit edilen ticari araç sürücüsü Mehmet Kabataş'a para cezası uygulandı, ehliyetine 6 ay el konuldu...
Polis şiddeti ve ırkçılığın protesto edildiği ABD'de, bu kez de Louisiana eyaleti polisinin bir siyahiye uyguladığı şiddetin ses kayıtları ortaya çıktı.
ABD Başkanı Trump, Kentucky eyaletinde siyahi Amerikalı Breonna Taylor'ın evine düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında öldürülmesi olayında üç polisin..
Edirne'de maske denetimi gerçekleştiren polis ekiplerine saldıran ve iki polisin yaralanmasına neden olan maskesiz şahıs ve kardeşi hakkında Edirne Valiliğ..
Edirne'de A.I. ve B.I. kardeşler, maske takmadıkları için haklarında tutanak tutmak isteyen polislere saldırdı. 2 polis memurunu yumrukla yaralayan kardeşl..
Antalya'da seyir halinde olan polis motosikletindeki polis memuru Onur Küçük, önce kolunu trafik yön tabelasına, ardından da başını aydınlatma direğine çar..
Komşuların ihbarı üzerine bir eve baskın yapan polis, bakımsızlıktan ölmek üzere olan bir yaşında bir bebek ve beş yaşında bir çocukla karşılaştı. Çocuklar..