"Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk" haberleri

Milli Eğitim Bakanı Selçuk "Şimdiye kadar belirlenen kriterler ölçüsünde 60 bin civarında tabletin dağıtımı gerçekleştirildi. TMSF ile yaptığımız çalışma ç..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Açık Öğretim Lisesi'nden mezun olmak için istenen en az kredinin 170 olarak belirlendiğini açıkladı. 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "Ders süresi kısaldı, müfredat nasıl yetişecek?" sorusunu yanıtladı. Ders saatlerinin yüz yüze eğitimde kısaltıldığını ama..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün başlayan yüz yüze eğitime geçiş planlamasının ikinci aşamasında, okul binalarına girmeyerek dışarıda bekleyen velile..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni tip koronavirüse ilişkin, "Biliyoruz ki vaka sayıları eğitimi doğrudan etkiliyor. Lütfen, evlatlarımız için maske, me..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, köy okullarının, öğrenci sayısına bakılmaksızın velilerin tercihine bağlı olarak açık kalacağını belirtti.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programında sınav sistemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk ist..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "12 Ekim Pazartesi, tüm ilkokulları, köy okullarını, 8. ve 12. sınıflar ile özel gereksinimli çocuklarımızın okullarını aç..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dijital eğitim platformu EBA'nın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) de kurularak çok yakında erişime açılacağını açı..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, EBA derslerinin ekran görüntülerinin alınması hakkında, "Sizlerden ricam, canlı derslerin ekran görüntülerini, kayıtlarını..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Bir fidanın büyüyebilmesi için dibine bir dayanak dalı dikerler, ona tutunup büyür, ağaç olur. Çocukların da bizim de tut..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sınavların okulda belirli saatlerde yapılacağını açıkladı. Selçuk, 2020 yılında yeni öğretmen ataması yapılmayacağını beli..
Mili Eğitim Bakanı Selçuk, "Velilerimizden, öğretmenlerimizden çocuklarımızla daha çok sohbet etmelerini, onları daha çok dinlemelerini ve onların bu tatl..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Emin olun çocukların okuma yazma öğrenmesi şu veya bu şekilde bizim rahatlıkla halledebileceğimiz bir konu" dedi.
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm çalışanların sağlığı için okul bahçeleri ve binalarına kimsenin alınmayacağını açıkladı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, '24 Kasım Öğretmenler Günü' nedeniyle 81 ilden gelen 150 öğretmenle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.