"Kerem Bürsin" haberleri

Meslektaşı Kerem Bürsin'le yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel, eski aşkı Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan rol arkadaşı Sitare Akbaş'ı si..
Sen Çal Kapımı dizisinin final çekiminin tamamlanması ardından soluğu tatilde alan Hande Erçel'in oyuncu Kerem Bürsin ile aşkları dolu dizgin devam ediyor...
'Sen Çal Kapımı' dizisindeki meslektaşı Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen oyuncu Hande Erçel, önceki gün menajerlik şirketinde yaptığı..
Maldivler'den tatilden dönerken el ele görüntüleri ortaya çıkan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinden yeni bir hamle geldi. Çiçeği burnunda çift birlikte f..
Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı sonunda belgelendi. Maldivler'e tatile giden ikili, havalimanında hayranları tarafından el ele görüntülendi. Çiftin fotoğ..
Aşk iddialarını sürekli reddeden Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in birlikte Maldivler'e gittiği ortaya çıkmıştı. Kerem Bürsin, "Güzel bir yerde, güzel bir kad..
Hande Erçel ile Kerem Bürsin geçtiğimiz günlerde aşk sorularına verdikleri "Aşk olursa haberiniz olur" yanıtla kafaları karıştırmıştı. İkilinin 'Sen Çal Ka..
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi, masaj, jakuzi ve duş sahnelerinin müstehcen nitelikte olması nedeniyle RTÜK'ün..
'Sen Çal Kapımı' dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in aşk yaşadığı iddiaları güçlenmeye devam ediyor.
Oyuncu Kerem Bürsin'in sosyal medya fenomeni Duygu Özarslan'a gönlünü kaptırdığı bir magazin programında öne sürülmüştü. Özarslan, sosyal medya hesabında i..
Oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilişkisini bitiren Kerem Bürsin'in sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan ile aşk yaşadığı iddia edildi.