"Instagram" haberleri

Ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen, yüzü bandajlı bir karesini Instagram'da paylaştı. Oyuncu kaş kaldırma estetiği yaptırdığını belirterek çok acı çektiğini sö..
Çocuk Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ayşenur Celayir adına açılan sahte Instagram hesabından, ailelerden, çocuklarının "özel bölgelerine ait" fotoğraf ve video..
Sakarya'da yaşayan Türkmenistanlı Almaz Seidov, sosyal paylaşım platformu Instagram'ın güvenlik açığını bulunca, durumu bildirdiği firma tarafından 10 bin..
Son dönemde sosyal medya platformlarının ne kadar güvenli olup olmadığı, kişisel gizlilik ve mahremiyetine ne kadar önem verdikleri tartışılırken, stalk ya..
Instagram, son yılların en hızlı yükselen video düzenleme uygulamalarından biri olan TikTok'u vuracak yeni bir video editleme tool'u üzerinde çalışıyor.
Instagram, platform bünyesinde kullanıcıların rahatsız edici yorum ve içerikleri engellemek için önemli bir adım atıyor.
Instagram fenomeni Belle Delphine, banyo suyunu şişeler halinde satışa çıkardığını açıkladıktan 3 gün sonra, 30 dolarlık şişelerin tamamının satıldığını sö..
Ünlü popçu Derya Uluğ, Jason Statham'la birlikte sosyal medyada çılgınlık haline gelen şişe kapağını döner tekmeyle açma (bottlecapchallenge) trendine uydu..