Copa America 2021

Copa America 2021

Copa America, CONMEBOL tarafından Güney Amerika kıtasında düzenlenen futbol şampiyonasıdır. Normalde 2 yılda bir düzenlese de bazen gelişen olaylara göre bu süre değişebilir. 

CONMEBOL üyesi olan Arjantin, Brezilya, Bolivya, Kolombiya, Paraguay, Peru, Şili, Uruguay, Venezuela ve Ekvador turnuvaya katılır. Kimi zaman dışarıdan 2 ülke davet edilir. 

Devamını okumak için tıklayınız
Bir Dünya Kupası, üç de Copa America finali kaybetti. Penaltılara giden 2016 Copa America finalinde penaltıyı kaçırdı, Arjantin kaybetti, milli takımı bıra..
Copa America 2021'de Brezilya'yı DiMaria'nın golüyle 1-0 mağlup eden Messi'li Arjantin şampiyon oldu. Böylece Messi, Arjantin'le ilk şampiyonluğunu yaşamış..
Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcu Marcao, HABER GLOBAL'e ÖZEL konuştu. 25 yaşındaki futbolcu ülkesi Brezilya'nın Copa America finalinde Arjantinle karşıla..
Copa America 2021 final maçında Brezilya ile Arjantin karşılaşıyor. 10 Temmuz Cumartesi gününü 11 Temmuz Pazar gününe bağlayan gece saat 03:00'da başlayan..
Arjantin ile Brezilya, Copa America finalinde karşı karşıya geliyor. Peki dev final maçı saat kaçta ve hangi kanaldan canlı olarak yayınlanıyor. İşte detay..
Arjantin ile Brezilya, Copa America finalinde karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olarak..
Copa America'da üçüncülük maçında Kolombiya, nefesleri kesen müsabakada Peru 3-2 mağlup etti. Kolombiya üçüncülüğü getiren golü 90+4'te buldu.
2020-2021 sezonu ancak bu kadar güzel sona erebilirdi! Copa America'da Brezilya ile Arjantin, Euro 2020'de ise İtalya ve İngiltere, kupaya uzanmak için müc..
EURO 2020'de İngiltere ile İtalya arasında, Copa America'da ise Brezilya ile Arjantin arasında oynanacak final maçlarının bahis oranları açıklandı.
Copa America 2021 final maçında Brezilya ile Arjantin karşılaşıyor. 10 Temmuz Cumartesi gününü 11 Temmuz Pazar gününe bağlayan gece saat 03:00'da başlayan..
Copa America'da yarı finalde normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten maçta Kolombiya'yı penaltılarda 3-2 mağlup eden Arjantin, finalde Brezilya'nın rakibi ol..
Arjantin ile Kolombiya, Copa America yarı finalinde karşı karşıya geliyor. Saat 04:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı..
Copa America'da Arjantin ile Kolombiya karşılaşıyor. 6 Temmuz Salı gününü 7 Temmuz Çarşamba gününe bağlayan gece saat 04:00'da başlayan müsabaka Haber Glob..
Copa America yarı final maçında Brezilya, Peru'yu Paqueta'nın golüyle 1-0 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Sambacıları finale taşıyan tek golün asistin..
Messi'nin 2 asist ve muhteşem frikik golüyle yıldızlaştığı maçta Arjantin, Enner Valencialı Ekvador'u eleyerek yarı finale yükseldi
Copa America çeyrek finalinde Kolombiya, normal süresi 0-0 sona eren maçta Uruguay'ı penaltılarla 4-2 mağlup etti ve adını yarı finale yazdırdı.
Arjantin ile Ekvador, Copa America çeyrek finalinde karşı karşıya geliyor. Saat 04:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı..
Uruguay ile Kolombiya, Copa America çeyrek finalinde karşı karşıya geliyor. Saat 01:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı..
Copa America çeyrek final maçında Brezilya 10 kişi kaldığı maçta Şili'yi 1-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi.
Brezilya ile Şili, Copa America çeyrek finalinde karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı ola..
Peru ile Paraguay, Copa America çeyrek finalinde karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı ola..
Copa America'da Brezilya ile Şili karşılaşıyor. 2 Temmuz Cuma gününü 3 Temmuz Cumartesi gününe bağlayan gece saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global v..
Copa America'da Peru ile Paraguay karşılaşıyor. 2 Temmuz Cuma gününü 3 Temmuz Cumartesi gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global v..
Copa America'da Arjantin ile Ekvador karşılaşıyor. 3 Temmuz Cumartesi gününü 4 Temmuz Pazar gününe bağlayan gece saat 04:00'da başlayan müsabaka Haber Glob..
Copa America'da Uruguay ile Kolombiya karşılaşıyor. 3 Temmuz Cumartesi gününü 4 Temmuz Pazar gününe bağlayan gece saat 01:00'da başlayan müsabaka Haber Glo..
Copa America'da Uruguay ile Paraguay karşı karşıya geldi. Zorlu mücadele Uruguay'ın 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı. İşte Uruguay Paraguay maçı özeti.
Copa America'da Bolivya ile Arjantin karşı karşıya geldi. Zorlu mücadele Arjantin'in 1-4 üstünlüğü ile tamamlandı. İşte Bolivya Arjantin maçı özeti.
Bolivya ile Arjantin, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı ol..
Uruguay ile Paraguay, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Kontra Youtube kanalından canlı olarak yayınlanıyo..
Copa America'da Bolivya ile Arjantin karşılaşıyor. 28 Haziran Pazartesi gününü 29 Haziran Salı gününe bağlayan gece saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber G..
Copa America'da Venezuela ile Peru karşı karşıya geldi. Zorlu mücadele Peru'nun 0-1 üstünlüğü ile tamamlandı. İşte Venezuela Peru maçı özeti.
Venezuela ile Peru, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Kontra Youtube kanalından canlı olarak yayınlanıyor...
Brezilya ile Ekvador, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı ol..
Copa America'da Brezilya ile Ekvador karşılaşıyor. 27 Haziran Pazar gününü 28 Haziran Pazartesi gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber..
Copa America A Grubu maçında Şili ile Paraguay karşı karşıya geldi. Zorlu mücadele Paraguay'ın 2-0 üstünlüğü ile tamamlandı. Paraguay'a galibiyeti getiren..
Copa America A Grubu maçında Bolivya ile Uruguay karşı karşıya geldi. Arena Pantanal'da oynanan zorlu mücadele Uruguay'ın 2-0 üstünlüğü ile tamamlandı. Uru..
Şili ile Paraguay, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olara..
Bolivya ile Uruguay, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı ola..
Copa America'da Şili ile Paraguay karşılaşıyor. 24 Haziran Perşembe gününü 25 Haziran cuma gününe bağlayan gece saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Globa..
Copa America'da Bolivya ile Uruguay karşılaşıyor. 24 Haziran Perşembe gününü 25 Haziran cuma gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Glo..
Copa America'da Kolombiya ile Brezilya karşılaştı. Luis Diaz'ın röveşata golü Kolombiya'ya yetmedi. Sambacılar 1-0 yenik duruma düştüğü maçta 90'da Casemir..
Copa America B Grubu'nda Ekvador ile Peru karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatan Peru, ikinci devrede iki gol bularak maçtan..
Brezilya Kolombiya, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olar..
Ekvador ile Peru, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olarak..
Copa America'da Ekvador ile Peru karşılaşıyor. 21 Haziran Pazartesi gününü 22 Haziran Salı gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Globa..
Copa America'da Brezilya ile Kolombiya karşılaşıyor. 21 Haziran Pazartesi gününü 22 Haziran Salı gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber..
Lionel Messi, Paraguay karşısında Arjantin formasıyla 147. kez sahaya çıkarak Javier Mascherano'ya ait olan tüm zamanlar rekorunu egale etti.
Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) tarafından 47. kez düzenlenen Copa America, tüm heyecanıyla devam ediyor. Copa America A Grubu üçüncü maçınd..
Copa America'da Uruguay ile Şili karşılaştı. Şili 26. dakikada Vargas'ın attığı golle 1-0 öne geçti. Bu gole Uruguay'ın yanıtı 66. dakikada Vidal'in kendi..
Copa America'da Arjantin ile Paraguay karşılaşıyor. 21 Haziran Pazartesi gününü 22 Haziran Salı gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber..
Copa America'da Uruguay ile Şili karşılaşıyor. 21 Haziran Pazartesi gününü 22 Haziran Salı gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Globa..
Arjantin ile Paraguay, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı o..
Uruguay ile Şili, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olarak..
Copa America'da Venezuela ve Ekvador karşılaşıyor. 20 Haziran Pazar gününü 21 Haziran Pazartesi gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber..
Copa America'da Kolombiya ile Peru karşılaşıyor. 20 Haziran Pazar gününü 21 Haziran Pazartesi gününe bağlayan gece saat 03:00'te başlayan müsabaka Haber Gl..
Kolombiya ile Peru, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olar..
Venezuela ile Ekvador, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı o..
2021 Kupa Amerika (Copa America) A Grubu ikinci maçında Arjantin, Uruguay'ı 1-0 mağlup etti. Maçın özeti haberimizde.
Şili ile Bolivya, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geldi. Şili, Ben Brereton'un golüyle Bolivya'yı 1-0 yendi.
Copa America'da Arjantin ile Uruguay karşılaşıyor. Bu geceyi 19 Haziran Cumartesi gününe bağlayan gece saat 03:00'te başlayan müsabaka Haber Global ve Kont..
Copa America'da Şili ile Bolivya karşılaşıyor. 18 Haziran Cuma gününü 19 Haziran Cumartesi gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Globa..
Copa America 2021'de Brezilya, Peru karşısında şov yaptı. Sambacılar sahadan 4-0 galip ayrılırken golleri Alex Sandro, Neymar, Everton Ribeiero ve Richarli..
Copa America B Grubu maçında Kolombiya ve Venezuela karşı karşıya geldi. 90 dakikada gol sesi çıkmadı. Karşılaşma 0-0 sona erdi.
Copa America'da Brezilya ile Peru karşılaşıyor. 17 Haziran Perşembe gününü 18 Haziran Cuma gününe bağlayan gece saat 03:00'te başlayan müsabaka Haber Globa..
Brezilya ile Peru, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'te başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olara..
Copa America'da Kolombiya ile Venezuela karşılaşıyor. 17 Haziran Perşembe gününü 18 Haziran Cuma gününe bağlayan gece saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber..
Kolombiya ile Venezuela, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı..
Copa America'da A Grubu'nda Arjantin ile Şili karşılaştı. Zorlu mücadelede kazanan çıkmadı. Arjantinli Messi'nin harika frikik golü ise izlenmeye değer...
Paraguay ile Bolivya, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'te başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı ol..
Arjantin ile Şili, Copa America'da A Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 00:00'da başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı olara..
Copa America'da B Grubu'nda Kolombiya ile Ekvador karşılaştı. Zorlu mücadeleyi Kolombiya tek golle kazandı. İşte Kolombiya - Ekvador maç özeti.
Brezilya ile Venezuela, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geldi. Brezilya sahadan 3-0'lık galibiyetle ayrıldı. İşte Brezilya Venezuela maç özeti.
Copa America'da B Grubu'nda Kolombiya ile Ekvador karşılaştı. Zorlu mücadeleyi Kolombiya tek golle kazandı.
Brezilya ile Venezuela, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geldi. Brezilya sahadan 3-0'lık galibiyetle ayrıldı.
Copa America'da A Grubu'nda Arjantin ile Şili karşılaşıyor. Zorlu müsabaka 14 Haziran Pazartesi'yi 15 Haziran Salı'ya bağlayan gece saat 00:00'dan itibaren..
Copa America'da A Grubu'nda Paraguay ile Bolivya karşılaşıyor. Zorlu müsabaka 14 Haziran Pazartesi'yi 15 Haziran Salı'ya bağlayan gece saat 03:00'ten itiba..
Copa America'da B Grubu'nda Kolombiya ile Ekvador karşılaşıyor. Zorlu müsabaka saat 03:00'ten itibaren canlı yayınla Haber Global'de ve Kontra Youtube Kana..
Copa America 2021 başlıyor. Açılış maçında Brezilya, Venezuela'yı ağırlıyor. Saat gece yarısı 00:00'da başlayan mübasaka Haber Global ve Kontra Youtube Kan..
Kupa Amerika (Copa America) futbol turnuvasının açılış maçında Brezilya ile karşılaşacak Venezuela'da futbolcu ve teknik ekip içindeki 12 kişide yeni tip k..
Copa America 2021 başlarken şu ana kadar bu kupayı en çok kimin kazandığı da merak ediliyor.
Copa America 2021'in statüsü de belli oldu. İki grubun yer alacağı Brezilya'daki şampiyonada gruplardan kaç takımın çıkacağı ve final yolu da açıklandı.
Brezilya'da yapılan Copa America 2021'de 14 hakem görev yapacak. Bu yıl İspanya'dan da bir hakem yer alıyor.
Brezilya'da yapılan Copa America 2021'de bu yıl iki grup bulunuyor.
Brezilya'da yapılan Copa America 2021'e 4 şehir ev sahipliği yapıyor. Maçların oynanacağı stadyumlar da açıklandı.
Kolombiya ile Ekvador, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geliyor. Saat 03:00'te başlayan müsabaka Haber Global ve Kontra Youtube kanalından canlı o..
Brezilya ile Venezuela, Copa America'da B Grubu'nda karşı karşıya geldi. Brezilya sahadan 3-0'lık galibiyetle ayrıldı.
Haber Global ve Kontra Youtube Kanalı'ndan canlı yayınlanacak Copa America'nın açılış maçında Brezilya ile Venezuela karşılaşıyor. Brezilya-Venezuela maçı..
Ekvador'un Copa America kadrosu açıklandı. Teknik direktör Gustavo Alfaro, kadroda Fenerbahçeli Enner Valencia'ya da yer verdi.
Brezilya Yüksek Mahkemesi, Kupa Amerika (Copa America) futbol turnuvasına ülkenin ev sahipliği yapmasına yapılan itirazın reddedildiğini açıkladı.
Güney Amerika Futbol Konfederasyonu'nun (CONMEBOL) düzenlediği Copa America 2021 maçları 1 ay boyunca Haber Global ve Kontra Youtube Kanalı'nda. İşte Copa..
Copa America'daki maçlar canlı yayınlarla Haber Global televizyonu ve Kontra Youtube sayfasında yayınlanacak. İlk maç 13 Haziran Pazar'ı Pazartesi'ye bağla..
Copa America'daki maçlar canlı yayınlarla Haber Global televizyonu ve Kontra Youtube sayfasında yayınlanacak. İlk maç 13 Haziran Pazar'ı Pazartesi'ye bağla..
Copa America maçlarının Kolombiya ve Arjantin'de iptal edilmesinin ardından yeni adres belli oldu. Son açıklamada, kupanın Brezilya'da oynanacağı belirtild..