Copa America finali Arjantin Brezilya maçı saat kaçta hangi kanalda?

Copa America 2021
Copa America finali Arjantin Brezilya maçı saat kaçta hangi kanalda?

Arjantin ile Brezilya, Copa America finalinde karşı karşıya geliyor. Peki dev final maçı saat kaçta ve hangi kanaldan canlı olarak yayınlanıyor. İşte detaylar.

Copa America'da Arjantin ile Brezilya yarı finalde karşı karşıya geliyor. 

10 Temmuz Cumartesi gününü 11 Temmuz Pazar gününe bağlayan gece saat 03:00'da başlayan müsabaka Brezilya'daki Maracana'da oynanıyor.

İki takım arasında oynanan son maçı Arjantin 1-0 kazanmıştı.

Arjantin grupta Şili ile beraber kalmış sonrasında Uruguay, Paraguay ve Bolivya'yı mağlup etmişti. Çeyrek finalde Ekvador'u, yarı finalde Kolombiya'yı elemişti. Brezilya ise grupta Venezuela, Peru ve Kolombiya'yı yenmiş, Ekvador'la berabere kalmıştı. Çeyrek finalde Şili'yi, yarı finalde ise Peru'yu eleyerek finale kalmıştı. 

İddaa Risk Yönetimi Arjantin'in galibiyetine 3.40, beraberliğe 2.80, Brezilya'nın galibiyetine ise 1.98 oran veriyor. 

Gruplarda puan durumları şöyleydi:

A GRUBU1. Arjantin 102. Uruguay 73. Paraguay 64. Şili 55. Bolivya 0

B GRUBU

1. Brezilya 102. Peru 73. Kolombiya 44. Ekvador 35. Venezuela 2

Arjantin Brezilya maçı saat kaçta hangi kanalda?

Arjantin ile Brezilya arasında oynanan karşılaşma 10 Temmuz Cumartesi gününü 11 Temmuz Pazar gününe bağlayan gece saat 03:00'da başladı ve Haber Global ile Kontra Youtube kanalından şifresiz ve canlı olarak izlenebiliyor.

Arjantin Brezilya maçı CANLI İZLE - Haber Global

Arjantin Brezilya maçı CANLI İZLE - Kontra Youtube

Arjantin Brezilya maçı canlı izle, Arjantin Brezilya şifresiz canlı maç izle, Haber Global izle, Arjantin Brezilya Haber Global şifresiz canlı maç izle, Arjantin Brezilya maçı saat kaçta hangi kanalda, Haber Global Canlı Yayın izle, copa america final maçı canlı maç izle, 

Kaynak: Haber Global

Arjantin Brezilya maçı saat kaçta hangi kanalda Arjantin Brezilya maçı saat kaçta copa america finali hangi kanalda Arjantin Brezilya maçı hangi kanalda copa america finali Arjantin Brezilya maçı saat kaçta hangi kanalda Haber Global canlı izle haber global copa america finali izle Kontra