"bitcoin" haberleri

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın kripto para borsalarından TC kimlik numarası gibi kullanıcı bilgilerini talep etmesinin ardından bir adım da Merkez Bankası'..
ABD'de kendisinden ayrılan kadını öldürmek için Bitcoin ile "kimyasal silah" olarak nitelendirilen bir kimyasal bileşeni satın almaya çalışan kişi, 12 yıl..
Haberglobal.com.tr'de her hafta sizler için dosyalar, derlemeler ve uzman görüşleri içeren derinlikli içerikler hazırlıyoruz. İşte bu hafta hazırladığımız..
Ekin Olcayto'nun sunduğu Başka Şeyler'e konuk olan Yazar Hamza Yardımcıoğlu, altın ve dolar üzerinde oynan oyunları anlattı.
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde çalıştığı iş yerindeki Bitcoin üretiminde kullanılan ve piyasa değeri 600 bin TL olan makineleri çalıp, kiraladığı depoda üreti..
Ekin Olcayto'nun sunduğu Başka Şeyler'de bu hafta; paranın geleceği konuşuldu. İşte değerli metallerin geleceği ile ilgili Haber Global'e konuşan Hamza Yar..
Bitcoin, Visa ve Microsoft'tan gelen haberler sonrasında son iki haftadaki en hızlı yükselişini kaydederek 58 bin doların üzerini gördü
Haberglobal.com.tr'de her hafta sizler için dosyalar, derlemeler ve uzman görüşleri içeren derinlikli içerikler hazırlıyoruz. İşte bu hafta hazırladığımız..
"Yeğenimi Bitcoin yaktı", "24 milyonluk vurgun"... Bitcoin artık herkesin dilinde. Üstelik 2009'da ilk üretenler sırra kadem basmışken... Bitcoin ne ara Tü..
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde 3 katlı villada, Mustafa Gider'in anne, baba ve ablasını öldürüp intihar etmesine ilişkin olayın detayları ortaya çıktı. Gi..
Haftasonu gerçekleşen işlemlerle 61 bin doların üzerine çıkarak rekor kıran Bitcoin yeni haftaya Hindistan darbesiyle başladı. Bitcoin, Hindistan'ın kripto..
Habere başlamadan önce şunu söylemek gerekiyor… İsteseydi çok daha önce başarabilirdi. Borsa sihirbazı olarak bilinen dünyanın en zengin altıncı insanı War..
Haberglobal.com.tr'de her hafta sizler için dosyalar, derlemeler ve uzman görüşleri içeren derinlikli içerikler hazırlıyoruz. İşte bu hafta hazırladığımız..
Kripto paralar son aylarda kırdıkları rekorlarla yatırımcının radarına girdi. Kripto paralara yapılan yatırımlar kadar, yatırım işlemleriyle ilgili şikayet..
Son 1 aydır kurumsal yatırımcıların kripto para piyasaları için harekete geçmesinden destek bularak sert yükselişler sergileyen kripto paralarda yön tersin..
ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, kripto para birimlerinden Bitcoin'in çoğu zaman yasa dışı finansman için kullanıldığını belirterek, söz konusu kripto para..
Altın fiyatları son üç ayda yüzde 20'den fazla değer kaybetse de yeniden yükselişe geçti. Güvenli liman altının fiyatlarındaki dalgalanmanın nedeni ne? Bit..
Haberglobal.com.tr'de sizler için dosyalar, derlemeler ve uzman görüşleri içeren analizler hazırlıyoruz. Gündem yoğun ve haliyle bazı haberler gözden kaçab..
Piyasa değeri 1 trilyon dolara ulaşan Bitcoin kurumsal yatırımcıların ilgisiyle popülerliğini artırıyor. Bitcoin fiyatı bugün 52,954,49 dolar ile yeni yen..
Elon Musk adını kullanan dolandırıcılar sahte hesaplarla Bitcoin dolandırıcılığı yapıyor. Mavi tiki bile bulunan hesaplar üzerinden yapılan dolandırıcılıkl..
Bitcoin sınır tanımıyor... Görülen astronomik fiyatlarda ünlü iş insanı ve yatırımcı Elon Musk'ın etkisi konuşuluyor. Covid-19 kripto paralara ne yaptı? Bi..
Cambridge Üniversitesi tarafından yapılan bir analize göre, Bitcoin üretiminde harcanan enerji her yıl Türkiye'nin elektrik tüketiminin yüzde 40'ını geçiyo..
Geçtiğimiz günlerde Elon Musk, Twitter profil açıklamasına Bitcoin etiketi koymuş ve Bitcoin yükselişe geçmişti. Bugün ise Tesla, 1,5 milyar dolar Bitcoin..
Kripto para piyasalarında bir süredir düzenli biçimde artış gösteren Bitcoin, 40 bin doları yeniden geçti.
Kripto para piyasasında hareketli saatler yaşanıyor. Ethereum 1748 doları görerek rekor kırarken Bitcoin ise 38 bin 310 dolara kadar yükseldi. Peki bu ani..
Bitcoin hesabının şifresini unutan bir Alman yazılımcının şifresini doğru tahmin edebilmek için sadece iki hakkı kaldı. Stefan Thomas adlı yazılımcı eğer t..
Bursa merkezli 4 ilde polis, 'Devletten 1000 TL destek' mesajıyla banka hesaplarına girdikleri kişileri dolandıran 21 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin 3..
Kripto para piyasaların en yüksek hacimli birimi Bitcoin, küresel piyasalarda yatırımcıların artan ilgisiyle yeni rekor düzeye yükseldi.
Erzurum'da kredi çekmek için eşinden kağıt üstünde boşanan kişi, parasını Bitcoin'e yatırdı. Kısa zamanda dolandırıldıklarını anlayan çift, gerçekten ayrıl..
Ortaçağ fantastik dram dizisi Game of Thrones'ta Arya Stark rolüyle tüm dünyanın tanıdığı oyuncu Margaret (Maisie) Williams, Twitter hesabından takipçileri..
Kripto para piyasaları için de Kara Perşembe olarak kabul edilen 12 Mart'tan bu yana kripto para borsalarından 310 binden fazla bitcoinin çekildiği belirti..
Aralık ayının ortasında 3 bin dolara kadar düşerek dip yapan Bitcoin'in fiyatı daha altıncı ay bile dolmadan yüzde 330 yükseldi. Her ne kadar biraz fantast..