"Bekir Pakdemirli" haberleri

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "1 milyar 260 milyon 672 bin TL'lik hububat ve yem destek ödemesine başladık" açıklamasında bulundu.
Önceki gün İzmir ve Balıkesir'de meydana gelen hortum felaketinde çok sayıda kişi yaralanmıştı. Felaketin üzerine İzmir'de incelemelerde bulunan Tarım ve O..
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, fahiş artışların görüldüğü gıda fiyatları hakkında konuştu. Pakdemirli, fiyatlarda rahatlama için de tarih verdi. 
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, inşaat çalışmaları devam eden Yusufeli Barajı'nda 260 metre yüksekliğe ulaşıldığını ve son 15 metreye girildiğini s..
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Et ithalatı bitmiştir, Türkiye'de et ithalatı gibi bir problem yoktur, Türkiye'nin böyle bir gündemi de yoktur. 50..
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir'deki depremde enkaz altından telefonla görüştüğü Buse Hasyılmaz'ın nikah şahidi olacağını söyledi.
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 40 kuruşluk çiğ süt destek primi ödemelerini 3 ay erkene çektiklerini duyurdu.
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Hatay'ın İskenderun ilçesinde dün çıkan orman yangınının 22 saatlik yoğun mücadelenin ardından kontrol altına alındı..
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hatay'daki yangınla ilgili açıklamasında, yanan alanların başka bir amaçla kullanılmayacağını, tamamının yeniden ağ..
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Toprak Mahsulleri Ofisi olarak üzüm alımlarına devam ettiklerini belirterek, "Şu ana kadar 29 bin ton alım yapmış b..
Kütahya'nın Emet ilçesindeki yangının kontrol altına alındığını açıklayan Bakan Pakdemirli, "Manisa Gördes'teki yangını söndürme çalışmalarımız devam ediyo..
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, yaş çay taban fiyatını inşallah bu sene 2,90 olarak belirlediklerini belirterek "13 kuruş da destekleme ile 3,0..