Akrep dizisi

Akrep dizisi

11 Aralık Cuma akşamı ekran macerasına başlayan Akrep dizisinin zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Akrep dizisi oyuncuları arasında Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz bulunuyor.

İstanbul'un Beykoz ilçesinde çekimler devam eden Akrep dizisinin, bazı sahneleri ise İstanbul'da Büyükçekmece gölünde devam ediyor.

AKREP DİZİSİNİN OYUNCULARI

Perihan - Demet Akbağ

Ferda – Evrim Alasya

Fikret – Bekir Aksoy

Aras – Yusuf Çim

Ayşem -Beril Pozam

Şahin -Taha Baran Özbek

Duru – Aslı Melisa Uzun

Merve – Müge Su Şahin

İpek – Esila Umut

Hacer -  Demet Gül

Ece – Ahsen Türkyılmaz

AKREP DİZİSİNİN KONUSU

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. Emgen Ailesi'nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda'nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda'nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras'ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

Devamını okumak için tıklayınız
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 26. bölümü yayınlandı. Dizinin 17 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan final bölümünde yine ortalık karıştı...
Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Akrep dizisi, 17 Haziran akşamı yayınlanacak olan bölümüyle final yapıyor.
10 Haziran tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Akrep, Bir Zamanlar Çukurova, Camdaki Kız dün akşam televizyon ekranlarında ye..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 25. bölümü yayınlandı. Dizinin 10 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçır..
3 Haziran tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Akrep, Bir Zamanlar Çukurova, Bir Zamanlar Kıbrıs, Camdaki Kız dün akşam televi..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 24. bölümü yayınlandı. Dizinin 3 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıra..
27 Mayıs tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Akrep, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova, Bir Zamanlar Kıbrıs, Camdaki Kız, Muciz..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 23. bölümü yayınlandı. Dizinin 27 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıran..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 22. bölümü yayınlandı. Dizinin 20 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıran..
Star TV'de yayınlanan Akrep dizisinin 21. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Demet Akbağ'ın başrolde yer aldığı dizide, Hünkar karakterini canlandıran Suzan..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 21. bölümü yayınlandı. Dizinin 6 Mayıs 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranl..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 20. bölümü yayınlandı. Dizinin 29 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıran..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 19. bölümü yayınlandı. Dizinin 22 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıran..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 18. bölümü yayınlandı. Dizinin 15 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıran..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 17. bölümü yayınlandı. Dizinin 8 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranl..
1 Nisan tarihinde ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Mucize Doktor, Akrep, Bir Zamanlar Kıbrıs, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova gibi..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 16. bölümü yayınlandı. Dizinin 1 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranl..
Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrolleri paylaştığı Akrep dizisinin 16. yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 15. bölümü yayınlandı. Dizinin 18 Mart 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranl..
Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran Akrep dizisinde hayranlarını üzen bir ayrılık yaşandı. Dizide Fikret karakterini..
Reyting sonuçları 11 Mart 2021 Perşembe akşamı ekrana Akrep, Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Tövbeler Olsun dizi reyting sıralamalarını gö..
Star TV'de Akrep dizisinin heyecanla beklenen 14. bölümü yayınlandı. Dizinin 11 Mart 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranl..
Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştıkları, Star TV'nin perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Akrep dizisinin kadrosuna Çağdaş Onur Öztürk..
Bir süredir final yapacağı konuşulan Akrep dizisinin akıbetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Akrep dizisinin heyecanla beklenen 11. bölümü yayınlandı. Dizinin 18 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranlar ve yeni..
Star TV'de yayınlanan Akrep dizisiyle ilgili flaş bir iddia gündeme geldi. Bu akşam 11. bölümü yayınlanacak olan dizinin reytingler yükselmezse final yapab..
Akrep dizisinin merakla beklenen 10. bölümü yayınlandı. Dizinin 11 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranlar ve yenide..
Akrep dizisinin merakla beklenen 9. bölümü yayınlandı. Dizinin 4 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine ortalık karıştı. Kaçıranlar ve yeniden..