Akrep dizisinden hayranlarını üzecek haber!

Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrolleri paylaştığı nin 16. yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.

24.03.2021 11:35 | Son Güncelleme : 24.03.2021 12:37

Yapımcılığını 1441 Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın oturduğu Akrep dizisinin 16. yeni bölümü 25 Mart perşembe akşamı ekrana gelmeyecek. 

"PANDEMİ DOLAYISIYLA ARA VERDİK"

Akrep dizisinin resmi Instagram hesabından konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

"Pandemi dolayısıyla yayınımıza bir hafta ara verdik. 1 Nisan perşembe akşamı yeni bölümümüzle yayındayız." 

25 Mart Perşembe akşamı ise Star TV'de Akrep dizisi yerine Canavar Kamyonlar isimli film ekrana gelecek.

AKREP 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferda hapisten çıkar çıkmaz kızı Merve’yi görmek için soluğu köşkte alır. Perihan, Ferda’nın Merve ile konuşmasına engel olur ve ağır sözler sarf ederek Ferda’yı evden yaka paça attırır. Çünkü, artık Perihan’ın tek amacı, kızı Berna’nın katili Ferda’nın hayatını cehenneme çevirmektir.

Ahmet, Ferda’nın karşısına dikilip kızının nerede olduğunu öğrenmek ister. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin geçmiş hesaplaşması, yerini özleme bırakır. Ahmet, kızını bulmak ve Ferda’ya kendini affettirmek için çabalarken, Fikret’e Emgen İlaç’taki hissesini devralmak istediğini söyler.

Fikret, Ferda’nın köşke gelişi sırasında kozunu kullanarak Merve’ye, annesinin yeni bir ilişkisi olduğunu söyler. Annesi tarafından bir kez daha kandırıldığını düşünen Merve’nin tepkisi ağır olur. Bunun üzerine Ferda, Fikret’e tehditler savurur ve çareyi Ahmet’te arar. Ahmet, kızının yerini söylemesi karşılığında Ferda ile anlaşır ve gerektiğinde çok tehlikeli olabileceğini de Ferda’ya gösterir.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor