AK Parti'li Fatma Betül Sayan Kaya: Bu topraklar ana muhalefete asla emanet edilemez

BİLECİK / DHA
AK Parti Bilecik
AK Parti'li Fatma Betül Sayan Kaya: Bu topraklar ana muhalefete asla emanet edilemez

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Üstünde bulunduğumuz, atalarımızın manevi yadigarı olan bu topraklar ana muhalefete asla emanet edilemez. İşte CHP'nin halini görüyorsunuz, herkes bir köşe başına yapışmanın derdinde" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, partisinin Bilecik aday tanıtım toplantısına katıldı.

Programda Sayan’ın yanı sıra AK Parti Bilecik milletvekili Halil Eldemir ve çok sayıda partili yer aldı. Fatma Betül Sayan Kaya, Bilecik’in merkezinde ve ilçelerinde AK Parti belediyeciliği ve Cumhur İttifakı belediyeciliğinin kazanacağına inançlarının tam olduğunu söyledi.

CHP’nin politikalarını eleştiren Kaya, “Cumhurbaşkanımız, İstanbul'u CHP'nin çürümüş zihniyetinden devralarak onu bir dünya şehri haline getirmiştir. Artık ülkeyi yeniden bu eski köhne zihniyetlere döndürmenin kimseye, özellikle de şehirlerimize bir faydası yok. Biz, Türkiye Yüzyılı peşinde koşarken kendi yıldızlarını parlatmaktan başka gayesi olmayanlara milletimizin gereken cevabı vereceğine yürekten inanıyoruz. CHP’nin muhalefet olarak ortaya koyduğu kavga ve gürültü ortadayken bu zihniyetin iktidar olabilmesi ve millete hizmet edebilmesi mümkün müdür? Üstünde bulunduğumuz, atalarımızın manevi yadigarı olan bu topraklar ana muhalefete asla emanet edilemez. İşte CHP'nin halini görüyorsunuz, herkes bir köşe başına yapışmanın derdinde. Ne ülkenin hali ne şehirlerimizin durumu umurlarında değil. Daha düne kadar ittifak içinde oldukları partileri bile gözleri görmüyor, çiğneyip geçiyorlar. Kendi arkadaşlarına ve müttefiklerine bu derece hoyratça davrananların şehirlerimize ve oralarda yaşayanlara şefkat göstermesi mümkün mü” dedi.