"AK Parti" haberleri

AK Parti eski İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu'nun cinayete kurban gitmiş olabileceği iddialarına oğlu Süleyman Kuzu, yanıt verdi: "Koronavirüse yakalandı..
CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın bir televizyon programında, 'Cumhuriyet tarihinde ilk kez devletin ordusu Katar'a satılmış.' ifadelerine siyasilerden..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısındaki konuşmasında Bülent Arınç'ın Osman Kavala ve Selahattin Demirta..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Ömer Çelik, Bülent Arınç'ın YİK üyeliği görevinden istifa etmesine ilişkin, "MY..
İstanbul'da AK Parti'nin Tuzla, Şişli, Pendik, Maltepe, Küçükçekmece, Kartal, Güngören, Çekmeköy, Beylikdüzü, Ataşehir ilçe kongrelerinin başkan adayları a..
AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin, Kütahya, Afyonkarahisar, Batman ve Siirt il kongrelerinde konuştu. Erdoğan, Avr..
AK Parti Tokat Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Jülide Ateş'in sunduğu 40 programına konuk oldu. Zengin, o soruya "Oğlum başka dinlerden bir..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını açıkladı.
AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.
AK Parti ve İYİ Parti arasında yeni bir anayasa için gizli görüşme yapıldığı iddiasını ortaya atan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'a, AK Parti S..
AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayıp sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dua isteyip va..
Ömer Çelik, Bakan Albayrak'ın istifa paylaşımıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde göreve getirme, görevden alma, istifayı k..
AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek'in koronavirüs testi pozitif çıktı. 
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, sosyal medya hesabından koronavirüs testi sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
AK Parti Milletvekili Rizgin Birlik, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Üç dönem AK Parti'de milletvekilliği yapan anayasa hukukçusu Prof. Dr. Burhan Kuzu hayatını kaybetti. Yaklaşık iki haftadır koronavirüsü tedavisi gören Bur..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Alman polisinin Berlin'de Mevlana Camii'ne dönük şiddetini kınıyoruz. Camiye baskın yaparak, saygısız şekilde içinde dolaşmak..
2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ile 2019 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'nin görüşmeleri, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda baş..
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, açık cezaevlerinde bulunanların izinlerinin uzatılmasına sıcak bakıldığını ifade etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını bildirdi.
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Vergi ve SGK borçlarının yapılandırılması ile ilgili bir çalışmamız var. Tamamlanınca Plan ve Bütçe Komisyonu'na su..
"Azerbaycan'ın işgal altındaki topraklarını kurtarmak için verdiği mücadeleyi selamlıyorum" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Minsk Üçlüsü olarak bu sorunu çöz..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Paşinyan yönetimi haydut devlet gibi davranmaktadır. Ermenistan saldırısında susanlar, Azerbaycan mevzi kazandığı zaman ateşk..
AK Partili Mehmet Muş, Türkiye Çevre Ajansı'nın kurulması için bugün Meclis'e yasa teklifi verdiklerini söyledi.
AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nın bu hafta yapılmayacağı, 14 Ekim Çarşamba gününe ertelendiği bildirildi.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'a yönelik sözlerine sert tepki gösterdi. 
Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Zeki Ergezen (71) için TBMM'de tören düzenlendi.
AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Covid-19 test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya'da il teşkilatının yemeğinde konuştu. Erdoğan, Kobani olayları soruşturmasıyla ilgili, "Yargımız nasıl FETÖ'cülerden 15 Temmuz..
AK Parti'nin kurucularından eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Zeki Ergezen, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 71 yaşında vefat etti.
AK Parti, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına, 17 ve 25 maddeden oluşan iki yasa teklifi verdi.
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, "Sorunun çözümünün temel şartı işgal edilen toprakların, işgalden kurtarılarak Azerbaycan'ın olması. Ermenistan'ın ç..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK sonrası yaptığı açıklamada Ermenistan-Azerbaycan arasındaki çatışmaya değinerek "Karabağ toprağı Azerbaycan'ındır! Ermenis..
AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, son bir haftada dört defa testinin negatif çıktığını belirterek çekilen akciğer tomografisi sonucu kendisine ye..
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK sonrası yaptığı açıklamalarda Doğu Akdeniz konusuna ilişkin Atina'nın geçersiz Sevilla Haritası peşinde olduğunu söyledi. Çelik..
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman'a koronavirüs tedbirlerini ihlalden en üst limitten toplam 6 bin 360 TL idari para cezası verildi.
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, il başkanlığı görevinden ayrıldığını bildirdi.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Yunanistan'da bir gazetenin Cumhurbaşkanımıza dönük çirkin ve alçakça ifadelerini şiddetle kınıyoruz" dedi. 
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 67 yaşındaki komşusunu darp eden Halil Sezai ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çelik, "Kendine sanatçı diyen bir barbar, yaşlı..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında konuştu. Erdoğan, Avrupa ve Amerika'ya 'de..
Kayseri'nin İncesu Belediye Başkanı İYİ Parti'li Mustafa İlmek ve 5 ilçe belediye meclis üyesi, partilerinden istifa ederek, AK Parti'ye geçti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, arabuluculuk sınavını kazanamamasını, "İki gün çalıştık. Başkaları bir ay çalıştı. İki gün çalıştığımız s..
Bütçe görüşmelerinin yapıldığı Meclis Genel Kurulu'nda AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında arbede yaşandı. Gerginlik nedeniyle oturuma ara verildi.
CHP'li Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nde suya yaklaşık yüzde 60 oranında zam yapıldı. Zamlı tarife 1 Ocak 2020'den itibaren yürürlüğe girecek.
İBB CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı "İBB'nin milyarlarca liralık mal varlığı uzlaşma olmadan sadece AK Parti grubunun oyları ile ilçe belediyelerine bedelsi..