Rus vekilden ilginç öneri: Bekar kadınların Türkiye'ye seyahati yasaklansın

Rus vekilden ilginç öneri: Bekar kadınların Türkiye'ye seyahati yasaklansın

Rus milletvekili Vitaly Milonov, Türk erkeklerinin yalnız olan Rus kadınlarını baştan çıkardığını söyleyerek, "Bekar kadınların Türkiye'ye seyahati yasaklansın" dedi.

Birleşik Rusya Partisi’nin St. Petersburg Milletvekili Vitaly Milonov, ülkedeki bekar Rus kadınların Türkiye tatili hakkında bir öneride bulundu.

"BEKAR RUS KADINLARINI TÜRKİYE'YE YOLLAMAYALIM" 

Ülkede yayın yapan “Govorit Moskva” radyosunda yaptığı konuşmada, evli olmayan Rus kadınlarının Türkiye’ye tatile gitmemesi gerektiğini söyleyen Rus milletvekili, bu önerisini Türk erkekleri suçlayarak savundu.

"TÜRK ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARIYOR"

Türk erkeklerinin, yalnız kadınları alkolle sarhoş etmeye çalışarak kullanmalarıyla ünlendiklerini belirten Milonov, “Çoğu zaman birçok Rus kadını, kendilerini baştan çıkaran Türk erkeklerine yenik düşerek kullanıldığını anlamıyor. Büyük aşktan sonra doğan çocuk, bu Türk paşasının malı oluyor. Anne ise tüm haklarından mahrum ediliyor” diye konuştu.

"YASAKLAYALIM"

Milletvekili, bu tür aşk hikayeleri hakkında birçok şikayet aldıklarına işaret ederken, evli olmayan Rus kadınların Türkiye‘ye seyahat etmesinin yasaklanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Diğer

Rusya