Erkeklerin girmesinin yasak olduğu moteldeki cinsel fantezi ölümle bitti

Dünya haberleri İngiltere
Erkeklerin girmesinin yasak olduğu moteldeki cinsel fantezi ölümle bitti

İngiltere'de Sandra Moore isimli kadın, erkeklerin girmesi yasak olan motele gizlice erkek arkadaşını soktu. Moteldeki cinsel fantezi ise feci şekilde ölümle sonuçlandı.

İngiltere'de Sandra Moore adlı kadının başına gelenler kan dondurdu. Moore, erkeklerin girişinin yasak olduğu bir motelde kalmaya başladı.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Moore, otel yönetimi ve yetkililerinden gizli olarak erkek arkadaşını odasına soktu. İkili burada cinsel ilişkiye girmeye başladıktan sonra genç kadın fenalaşarak hayatını kaybetti. Erkek ise odadan kaçtı.

GÖRGÜ TANIKLARI KONUŞTU

Motelde diğer odada kalan kadınlar, Moore'nin odasından çıkan bir erkeği gördüklerini ifade etti. Polis ekipleri de olay yerinde gerçekleştirdikleri incelemenin ardından konuyla ilgili tespitlerini açıkladı.

FECİ ÖLÜM

İnceleme sonucunda genç kadının cinsel fantezi amacıyla duş hortumunu boynuna doladığı ve nefessiz kalarak hayatını kaybettiği belirlendi. Kadının ölümünde erkek arkadaşının ihmali olmadığı düşünülüyor. Konuyla ilgili araştırmalar sürüyor.

Kaynak: Haber Global

Sandra Moore İngiltere cinsel fantezi