Avustralya'da bir televizyonda ağızları açık bırakan iğrenç itiraf: Bir gecede 18 erkekle yattım, kocam izledi

Avustralya
Avustralya'da bir televizyonda ağızları açık bırakan iğrenç itiraf: Bir gecede 18 erkekle yattım, kocam izledi

Avustralya'nın Sidney kentinde bir televizyon programında şaşkına çeviren olay yaşandı. Louise isimli kadın, bir gecede 18 erkekle yattığını ve kocasının kendisini izlediğini söyledi. Stüdyodakiler bu iğrençliği duyduğunda adeta buz kesti.

Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan 30 yaşındaki Louise isimli kadın, kocasıyla aralarındaki ilişkiye dair detayları televizyon programında açıkladı.

 


Louise, eşiyle açık bir ilişki yaşadığını ve kendisinin başka erkeklerle ilişkiye girdiğini söyledi. Stüdyo adeta buz kesti.

Avustralya'da bir televizyonda ağızları açık bırakan iğrenç itiraf: Bir gecede 18 erkekle yattım, kocam izledi - Resim : 2

"BİR GECEDE 18 ERKEKLE YATTIM"

Louise, "Bir gecede 18 erkekle yattım. Eşim de bu sırada yanımızdaydı.
Evet insanlara farklı gelebilir ancak bizim ilişkimizi diri tutmak açısından önemli.
Eşim bu durumdan kötü etkilenmiyor. Bunu gelecekte de yapabiliriz" dedi.

 

Avustralya'da bir televizyonda ağızları açık bırakan iğrenç itiraf: Bir gecede 18 erkekle yattım, kocam izledi - Resim : 4

"BİZİM İÇİN SORUN DEĞİL"

Açıklamalarına devam eden Louise, "Ben erkeklerle ilişki yaşadığım sırada kocam da beni izliyordu. Bu durumdan dolayı mutlu gözüküyordu. Açıkçası ikimiz için sorun teşkil etmeyen bir durum, diğer insanlar için de olmamalı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Avustralya