Operasyon 41 3. Bölüm İzle

Kanal D'nin yeni yarışma programı Operasyon 41'in 3. bölümü 17 Temmuz Cumartesi günü yayınlandı. Yeni bölüm internete yüklendi. Operasyon 41. 3. Bölüm İzle

17.07.2021 20:30 | Son Güncelleme : 17.07.2021 20:30

Operasyon 41 adlı yarışma programının 3. bölümü 17 Temmuz Cumartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Macera dolu yarışmanın sunuculuğunu Hasan Yalnızoğlu yapıyor. 

Yarışmada kendi alanlarında birçok ödül ve başarıya ulaşmış 10’ar kişilik iki tim mücadele ediyor. 

Operasyon 41. 3. Bölümde ne oldu?

Tan takımı, Siyah takıma karşı giderek hırslanıyor! İki takım arasındaki mücadele nasıl son bulacak?

Yarışmacılar kimler?

Yarışmadaki timler zorlu doğa şartlarında eğitilip, askeri simülasyon oyunlarıyla farklı mekanlarda yarışacak. Görev oyunları, erzak, teçhizat ve liderlik oyunlarıyla gizli ve tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışan yarışmacılar, “Seçilmiş Savaşcılar Timi”ne girmek için kıyasıya mücadele edecek. Şampiyon yarışmacı ayrıca büyük ödülü de kazanacak.

Her bölümünde izleyicileri farklı aksiyon ve maceranın beklediği programda, takımlar büyük ödüle ulaşmak için hem birbirleriyle hem farklı oyunlarda fenomenlerin de içinde yer alacağı “Yok Edici” ve “Kötüler” olarak belirlenen iki ayrı timle mücadele edecek.

Binlerce kişi arasından titizlikle seçilen yarışmacı kadrosunda tanıdık isimler var. 17 Türkiye birinciliği bulunan yüzücü Merve Taneli, 2014 Best Model of Turkey ve Best Model of World birincisi Caner Tanrıverdi, MMA şampiyonlukları bulunan Kübra Gölcü ve alanında önemli başarıları olan birçok sporcu Operasyon 41’de mücadele ediyor. 

Operasyon 41. 3. Bölüm İzle

Operasyon 41 yarışma programının 17 Temmuz'da Kanal D'de yayınlanan 3. bölümünü izleyebileceğiniz link.

Operasyon 41. 3. Bölüm Fragmanı

Sıradaki Haber Yükleniyor