Whatsapp'tan sizi 510 kişi tarafından ayıplanmaktan kurtaracak yeni özellik!

WhatsApp
Whatsapp'tan sizi 510 kişi tarafından ayıplanmaktan kurtaracak yeni özellik!

WhatsApp yakında kimseye fark ettirmeden gruplardan ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. 

HABER GLOBAL - Aslında içinde olmak istemediğiniz bir WhatsApp grubunda olmak size ıstırap mı veriyor? Sessize alabilirsiniz ancak bu sizi okunmamış mesajlar simgesinin verdiği rahatsızlıktan kurtarmayacak. 

Ya da daha radikal bir adım atıp anında sohbetten ayrılabilirsiniz. Ancak bunun hoş karşılanmayacağını bildiğinizden buna pek yanaşmazsınız. Gruptaki herkes sizin ayrıldığınızı bilir ve 'kaba' olarak nitelenmenize yol açabilir.

Neyse ki sizi bu zulümden kurtaracak bir çözüm yolda. WABetaInfo'nun yaptığı keşfe göre Whatsapp bu sorunu çözmek için bir arayışa başladı.

Bu yeni özellike gruptan ayrıldığınızdan sadece grup yöneticileri haberdar edilecek. Böylece gizlice gruptan kaytarabileceksiniz ve bunun için kimse sizden nefret etmeyecek. 

WhatsApp'ın masaüstü sürümünün betasında yapıldığı görülen bu geliştirmenin tamamlandığından tüm platformlara gelmesi bekleniyor. Ancak şu tarihte gelecek demek için henüz erken.

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp, gruplara katılabilecek maksimum kişi sayısını 512'ye yükseltmişti. Bu yeni özellik gelirse grup yöneticisini çıkarırsak diğer 510 kişi sizin gruptan ayrıldığınızı bilmeyecek. 

Kaynak: Haber Global

Whatsapp whatsapp yeni özellikler whatsapp ios teknoloji whatsapp desktop whatsapp gruplar whatsapp hileleri WhatsApp web