Abdülkerim Bardakcı yarışını Fenerbahçe kazandı!

Fenerbahçe Beşiktaş Galatasaray Konyaspor
Abdülkerim Bardakcı yarışını Fenerbahçe kazandı!

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın da transferi için görüşmelerde bulunduğu Konyaspor'un tecrübeli stoperi Abdülkerim Bardakcı'yı kadrosuna kattı.

Süper Lig’in dikkat çeken stoperlerinden Konyasporlu Abdülkerim Bardakcı için yarış haline giren 3 büyüklerden kazanan Fenerbahçe oldu.

Uzun süredir yapılan görüşmelerde başarılı stoperi için çok sayıda teklif alan Konyaspor, Fenerbahçe ile anlaşma sağladı.

Galatasaray’ın 28 yaşındaki stopere karşılık takas oyuncu önerdiği, Beşiktaş’ın ise 2 milyon 250 bin Euro son teklif olarak sunduğu Abdülkerim için Fenerbahçe, teklifte 2,6 milyon Euro’ya kadar çıkarak kazanan taraf oldu.

Fenerbahçe’nin teklifini peşin olarak ilettiği, Beşiktaş’ın ise vadeler halinde bir teklifte bulunduğu, bunun üzerine de Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un el sıkıştığı öğrenildi. İki başkanın bugün gerçekleşen Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı sonrası ayrıntılarıyla bu konuyu konuştukları belirtildi.

Abdülkerim Bardakcı, alt yapısından yetiştiği Konyaspor'da bugüne dek 116 maçta forma giydi, 9 gol - 8 asist'lik performans ortaya koydu.

Kaynak: DHA

fenerbahçe Abdülkerim Bardakcı Konyaspor Beşiktaş Galatasaray Abdülkerim Bardakcı bonservis bedeli Fenerbahçe transfer haberleri Beşiktaş transfer haberleri Galatasaray transfer haberleri