Sergen Yalçın'ın katıldığı Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum Haber Global CANLI İZLE

Haber Global
Sergen Yalçın'ın katıldığı Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum Haber Global CANLI İZLE

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programının 8 Eylül 2021 Çarşamba tarihli programına Sergen Yalçın konuk oluyor. Saat 20:30'da başlayan program Haber Global'den canlı olarak yayınlanıyor.  Sergen Yalçın'ın katıldığı Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum Haber Global Canlı İzle.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Az Önce Konuştum programında Candaş Tolga Işık'ın konuğu oluyor. 

Saat 20:30'da başlayacak program Haber Global ekranlarından  canlı olarak yayınlanıyor. 

Programda Candaş Tolga Işık soruyor, Sergen Yalçın; Beşiktaş’ın şampiyonluk mücadelesini, yeni transferlerini, Şampiyonlar Ligi’ndeki hedeflerini, yabancı sınırlamasındaki tartışmaları, Beşiktaş’ta tesisleşme ve altyapıyı, hakem hatalarını, Beşiktaş kariyerindeki hedeflerini ve daha birçok konuda merak edilenleri anlatıyor. 

Haber Global uydu frekansları

Haber Global hangi platformda hangi kanaldan yayın yapıyor?

Haber Global Digitürk'te 47. kanaldan, D-Smart'ta 42. kanaldan, Tivibu'da 46. kanaldan, Turkcell TV+'ta 46. kanaldan, Kablo TV'de 71. kanaldan izlenebilir. 

Sergen Yalçın'ın katıldığı Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum haber global canlı izle Az Önce Konuştum Haber Global Sergen Yalçın sergen yalçın haber global candaş tolga ışık sergen yalçın canlı izle Haber Global canlı izle haber global uydu frekansları haber global canlı yayın