"haber global" haberleri

ABD'nin 44. Başkanı Barack Obama'nın A Promised Land (Vadedilmiş Toprak) isimli, anılarını kaleme aldığı kitabı ABD ve Kanada'da ilk 24 saatte 890 bine yak..
Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programının 10 Kasım özel yayını konukları, Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Celal Şengör oldu. İlber Ort..
ABD'nin 46'ncı başkanının kim olacağı belirsizliğini korurken, Joe Biden, Trump'ın önde olduğu eyaletleri de kazanarak zafere yaklaştı. Trump ekibi ise iti..
ABD'de seçimler kıran kırana sürerken, ABD'nin 46'ncı başkanının Donald Trump mı, yoksa Joe Biden mi olacağı hala belirsizliğini koruyor. Biden 264, Trump..
"Kendini beğenmiş, hatta narsist, kaybetmeye tahammülsüz, kavgacı ve sıradışı." Bunlar Donald Trump için en çok kullanılan sıfatlardan birkaçı... Tarihe Am..
Donald Trump ile Joe Biden'ın başa baş yarıştığı, ülkenin son dönemdeki "en kritik" seçimi olarak nitelendirilen başkanlık seçimi için gözler ABD'de! 46'nc..
Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump ile Demokratların adayı Joe Biden'ın yarıştığı, ülkenin son dönemdeki "en kritik" seçimi olarak nitelendirilen başkanl..
74 yaşındaki ABD Başkanı Donald Trump, düzenlediği son seçim mitinginde 77 yaşındaki rakibi Demokrat aday Joe Biden'ın 'kolunu kaldıramıyor oluşuyla' dalga..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, Bakü'de canlı yayında Haber Global'in sorularını yanıtlıyor
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, katıldığı canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak, Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan sorunlara, Doğ..
Jülide Ateş ile 40 programının bu haftaki konuğu Erkan Mumcu oldu. Mumcu, "siyaseti neden bıraktınız?" sorusuna cevap olarak, "Ben siyaseti bırakmadım siya..
Rusya'da yeni doğum yapan anne aslan 2 yavrusunu terk edince, hayvanat bahçesindeki köpek aslan yavrularını emzirmeye başladı
Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" programına konuk olan Cem Yılmaz, Karakomik Filmler ile ilgili, "Benim maceram başladığı zaman tek malzemem..
Deneyimli haberci Erhan Ertürk gündemin bütün başlıklarını uzman konuklarıyla "MÜZAKERE" programında masaya yatırıyor.
Haber Global, tüm siyasi görüşlere, toplumun her kesimine, her sese, her görüşe, sokağa, hukuka Eşit Ağırlık veriyor.
İnsana, evrene, hayata dair her şey "Başka Gündem"de… Serdar Akdoğar soruyor, Türkiye'nin en iddialı isimleri, önemli bilim adamları, yazarları, uzmanları..
Türkiye ve dünya gündeminin öne çıkan meselelerini, deneyimli televizyon habercisi Senem Toluay Ilgaz uzman konuklarıyla "NEDEN?" programında değerlendiriy..