Kayserispor ve oyuncusu Miguel Lopes, PFDK'ya sevkedildi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Süper Lig kulüplerinden ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile Kayserisporlu futbolcu Miguel Lopes'i Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

05.01.2021 17:25 | Son Güncelleme : 05.01.2021 17:30

TFF'den yapılan açıklamada, Gaziantep FK ile oynadıkları maçta talimatlara aykırı hareket nedeniyle Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un disipline gönderildiği belirtildi.

Kayserispor'un, Beşiktaş maçında yaşanan saha olayları ile usulsüz seyirci alınması gerekçesiyle PFDK'ye gönderildiği aktarıldı.

Aynı müsabakada Kayserispor Kulübü yardımcı antrenörü Emir Şiranlı'nın talimatlara aykırı hareketi ve hakareti sebebiyle kurula sevk edildiği kaydedildi. Öte yandan Kayserisporlu futbolcu Miguel Lopes'in sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle disipline yollandığı duyuruldu.

Alanyaspor Kulübü Antrenörü Mustafa Keçeli'nin Başakşehir maçında talimatlara aykırı hareket nedeniyle tedbirsiz disipline gönderildiği belirtildi.

Başakşehir antrenörü Ekrem Dağ'ın da talimatlara aykırı hareket nedeniyle tedbirsiz PFDK'ye sevk edildiği bildirildi.​​​​​​​

Kaynak: AA

Sıradaki Haber Yükleniyor