Kayserispor transfer yasağını kaldırdı, ilk hamlesini yaptı

Transfer Süper Lig Kayserispor
Kayserispor transfer yasağını kaldırdı, ilk hamlesini yaptı
FOTOĞRAF: DepoPhotos

Transfer yasağını kaldırmak için uzun süredir uğraş veren Kayserispor sonunda hedefine ulaştı. Sarı-kırmızılılar, eski oyuncusu Hasan Ali Kaldırım ile anlaşma sağladı.

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, transferin son gününde 3 dönemdir kapalı olan transfer yasağını kaldırdı. Yaklaşık 2-3 aydır yoğun uğraşlar sonrası mutlu sona ulaşan sarı-kırmızılı camia 60 dosyayı kapattı.

Kayserispor Kulübü Başkanı Ali Çamlı yaptığı açıklamada, "Kayserispor taraftarı, hepinizi yürekten kucaklıyorum. Yorucu bir yolculuğun sonunda gelen mutluluğu sizinle paylaşmak isterim. Hepinizi çok seviyorum, her şey Kayserispor için, her şey büyük Kayserispor taraftarı için. Hayırlı olsun; tahta açıldı yola devam. Bundan sonra Kayseri'yi ve Kayseri şehrini ayağa kaldırmaya devam edeceğiz. Hepimiz için hayırlı olsun" dedi.

Transfer yasağını kaldırabilmek için kulübün yaklaşık 9 milyon Euro civarında ödeme yaptığı öğrenilirken, anlaşılan futbolcular ile sözleşme imzalanması bekleniyor.

HASAN ALİ KALDIRIM'LA ANLAŞILDI

Kayserispor, transfer yasağını kaldırmasının ardından prensipte anlaşmaya vardığı futbolcularla sözleşme imzalamaya devam ediyor.

Sarı-kırmızılılar, bonservisi elinde bulunan Hasan Ali Kaldırım’ı renklerine bağladı. Sabah Kayseri’ye gelen tecrübeli oyuncu, sağlık kontrolünden geçti ve ardından 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

Hasan Ali Kaldırım, 2009-2010, 2010-2011 ve 2011-2012 sezonlarında da sarı-kırmızılı takımda forma giydi.

Kaynak: İHA

Kayserispor kayserispor haberleri Kayserispor transfer Kayserispor transfer haberleri Kayserispor Transfer Yasağı Hasan Ali Kaldırım