Juventus fanatiği ünlü şarkıcı Eros Ramazzotti Kenan Yıldız'a bakın ne mesaj göndermiş

Kenan Yıldız Juventus İtalya
Juventus fanatiği ünlü şarkıcı Eros Ramazzotti Kenan Yıldız'a bakın ne mesaj göndermiş

Bir Juventus fanatiği olan ünlü İtalyan şarkıcı Eros Ramazzotti övgüler yağdırdığı Kenan Yıldız'da kendisini gördüğünü söyledi.

Türkiye'de de çok sevilen İtalyan şarkıcı Eros Ramazzotti, fanatik bir Juventus taraftarı olmasıyla da biliniyor.

İtalya'da yayınlanan La Gazzetta dello Sport'a konuşan ünlü şarkıcı Eros Ramazzotti, Juventus'la ilgili gelişmeleri değerlendirdi.

Sözlerine Kenan Yıldız'a övgüler yağdıran ve onda kendisini gördüğünü söyleyen Ramazzotti, "Kenan Yıldız'da benim onun yaşındayken sahip olduğum coşku ve cesaretin karışımı var. Yetenekli ve oyunuyla göz kamaştırıyor" diye konuştu.

Tam bir Kenan Yıldız hayranı olan İtalyan şarkıcı, "Geçen yılın sonlarında ona bir mesaj göndermiştim. Mesajda 'Kenan sen kalitelisin, ayakların yerden kesilmesin" diye yazdım. O da bana güzel bir yanıt verdi" dedi.

Juventus'un 10 numaralı formasını Del Piero, Baggio gibi bir İtalyan'ın giymesini hayal ettiğini belirten Ramazzotti "Benim hayalim böyle olsa da umarım o sihirli formayı giyer. Umuyorum ki Kenan böyle devam eder ve bunu hak eder" şeklinde konuştu.

Juventus fanatiği ünlü şarkıcı Eros Ramazzotti Kenan Yıldız'a bakın ne mesaj göndermiş - Resim : 1

Ramazzotti, Frosinone'de kiralık oynayan Soule'nin mutlaka takımda tutulması gerektiğini de belirtirken Koopminers'ın da transfer edilmesini istedi.

Inter mağlubiyetinden sonra hayal kırıklığına uğramadığını da vurgulayan Ramazzotti, "Inter üstünlüğünü gösterdi, topu o kadar iyi çevirdi ki sanki bizimle dalga geçiyorlar gibiydi. Juventus da buna karşılık veremedi. Inter çok kompakt bir takım" ifadesini kullandı.