Göksel'den Hasan Arat'ın açıklamalarına yanıt: "Buhar olan kısmı ben de merak etmekteyim..."

haberglobal.com.tr
Beşiktaş Hasan Arat
Göksel'den Hasan Arat'ın açıklamalarına yanıt: "Buhar olan kısmı ben de merak etmekteyim..."
FOTOĞRAF: Göksel Resmi Instagram Hesabı

Ünlü şarkıcı Göksel, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın divan kurulunda yapmış olduğu açıklamalar hakkında bir paylaşımda bulunarak, "Buhar olan kısmı ben de merak etmekteyim. Koyu Beşiktaşlı bir ailenin kızı olarak kulübümüzün her zaman yanındayım" dedi.

Ünlü şarkıcı Göksel, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın divan kurulu toplantısında yapmış olduğu açıklamalar hakkında bir paylaşımda bulundu. Kişisel sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Hasan Arat’ın açıkladığı rakamın konserimizle ilgili kısmından tarafımıza sadece avans ödemesi yapılarak söz konusu konser ileri bir tarihe ertelenmiştir. Buhar olan kısmı ben de merak etmekteyim… Koyu Beşiktaş’lı bir ailenin kızı olarak kulübümüzün her zaman yanındayım."

HASAN ARAT NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, divan kurulu toplantısında yaptığı açıklamada "Enteresan bir konserimiz var. Göksel konseri... Kulüpte bir şirket var Gergedan yapım diye. Kulübün içinden oluşuyor bu kişiler. Firmanın sahibini tenzih ederim ama organizasyon o şekilde. 1 Milyar 950 milyonluk bir fatura kesiliyor. Parasının %80'i falan tahsil ediliyor. Sanatçıya verilen parayı öğrendik, inanamazsınız. Konser de yapılmadı. Bu işin ne olduğunu hala bilmiyoruz" ifadelerini kullanmıştı.