Bundesliga'nın Türkiye yayıncısı belli oldu

Bundesliga'nın Türkiye'deki yeni yayıncısı belli oldu. Bein Sports Türkiye, 2025 yılına kadar Bundesliga'nın Türkiye'deki yayın haklarını satın aldı.

16.07.2021 18:30

beIN MEDIA GROUP ve Bundesliga International, dünyanın en prestijli futbol organizasyonlarından Bundesliga ve 2. Bundesliga’nın beIN SPORTS Türkiye'de yayınlanması içi anlaşmaya vardı. Türk futbolseverler 2025 yılına kadar en büyük Bundesliga yıldızlarını beIN SPORTS Türkiye'den izleyebilecek.

Yapılan anlaşmadan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri, “Bundesliga’nın Türkiye yayın haklarını 2025 yılına kadar alarak abonelerimizin en iyi Alman kulüplerini ve yeteneklerini izlemesine olanak sağlayacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bundesliga International ile yapılan bu yeni anlaşma, Türkiye'de büyümeye ve kârlılığa odaklanırken, yayın hakları için orantılı teklif verme iş stratejimizi de destekliyor. Alman ligi şüphesiz olarak dünyanın en iyilerinden biri ve Türkiye Süper Ligi, Ligue 1, Turkish Airlines EuroLeague, WTA ile çok daha fazlasını içeren ve günden güne büyüyen inanılmaz portföyümüzü mükemmel bir şekilde tamamlıyor” dedi.

Bundesliga’nın güçlü ekiplerinden Bayern Münih, Borussia Dortmund, RB Leipzig gibi dev ekiplerin mücadelelerinin yanı sıra bu yıl ilk kez Almanya’da sahalara çıkmaya hazırlanan Ali Akman (Eintracht Frankfurt) ve Ömer Faruk Beyaz da (VfB Stuttgart) da dikkat çekiyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor