Galatasaray'da ayrılık: Sosyal medyadan duyurdu

Spor haberleri Galatasaray
Galatasaray'da ayrılık: Sosyal medyadan duyurdu

Galatasaray’da İspanyol antrenör Albert Riera görevinden ayrıldığını açıkladı. Galatasaray da teşekkür mesajı paylaştı.

Galatasaray Futbol A Takımı Yardımcı antrenörü Albert Riera, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile görevinden ayrıldığını duyurdu.

"11 YIL SONRA ANTRENÖR OLARAK AYRILIYORUM"

İspanyol çalıştırıcı yaptığı paylaşımda, "Sevgili CIMBOM! 2011 yılında bu harika kulübe futbolcu olarak geldim ve 11 yıl sonra antrenör olarak ayrılıyorum. Şimdi sizden öğrendiklerimi başka bir yerde denemenin zamanı geldi, kendimi deneyimli ve hazır hissediyorum ve eminim bir gün tekrar buluşacağız. Tarihinizin küçük bir parçası olduğum için gurur duyuyor ve her zaman sizin için en iyisini diliyorum. Üzülmüyorum çünkü bunun bir veda olmadığını biliyorum sadece görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY'DAN MESAJ

Galatasaray'dan ayrılığa ilişkin yapılan açıklamada, "Önce bir dünya yıldızı olarak gelip Parçalı’yı giydi. Sonra bir Galatasaraylı olarak gelip futbol bilgisini takımına aktardı. Her aldığı görevde başarıyla çalıştı, başarı için uğraştı. Yolun açık olsun @11RIERA11. Gracias!" denildi. 

2011-2014 yılları arasında Galatasaray'da futbolcu olarak yer alan Albert Riera, 19 Ocak 2022 tarihinde sarı-kırmızılı takımda yardımcı antrenör olarak göreve başlamıştı.

 

Kaynak: Haber Global

Galatasaray Albert Riera Galatasaray haberleri