Kızıl Goncalar 6. Bölüm İzle: Fox tv Kızıl Goncalar yeni bölüm tek parça full izle

İstanbul/haberglobal.com.tr
Kızıl Goncalar FOX Dizi Haberleri
Kızıl Goncalar 6. Bölüm İzle:  Fox tv Kızıl Goncalar yeni bölüm tek parça full izle

Kızıl Goncalar dizisinin beşinci bölümü 6 Şubat 2024 günü Fox tv'de yayınlandı. Kızıl Goncalar'ın 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Kızıl Goncalar altıncı bölüm izle.

FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Kızıl Goncalar dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Fox tv dizisi olan 'Kızıl Goncalar'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Fox tv Kızıl Goncalar 6. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

KIZIL GONCALAR 5. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Levent ve Meryem’in Zeynep’i yurt dışına çıkarma çabaları devam ederken Suavi’nin yaşadığı kaza her şeyi alt üst eder.

Cüneyd’in buhranlı haline, Sadi Hüdayi hep beraber pikniğe gitme çaresi bulur. Piknikte Cüneyd’le Zeynep arasında ikisinin de beklemediği olaylar yaşanır.

Levent ve kardeşi Hande hastanedeki babaları Suavi’yle iç hesaplaşmaya girişirler. Mira ise Can’la başını büyük bir belaya sokmak üzeredir.

Meryem, Levent’in evini sıcak bir yuvaya dönüştürmektedir belki, ama buna tahammülü olmayanların gözü üzerlerindedir.

Fox tv Kızıl Goncalar 6. bölüm izle

KIZIL GONCALAR DİZİSİ KADROSU

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkat çeken dizide Özcan Deniz ve Özgü Namal’a, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehra Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

KIZIL GONCALAR YENİ BÖLÜM İZLE

Kızıl Goncalar dizisinin Fox tv'de 5 Şubat 2024 günü yayınlanan 5. bölümünü ( beşinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

KIZIL GONCALAR 6. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ